Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Słupsk

Na zdjęciu widać stary projektor filmowy z dwoma szpulami, na jedną ze szpul nawinięty jest taśma filmowa.
Fot. Pixabay

W imieniu punktu informacji dla imigrantek i imigrantów „Port” oraz Edukacyjnego Klubu Filmowego działającego przy Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Słupsku (link) zapraszamy na spotkanie klubu oraz projekcję nominowanego do Oscara filmu „Zimna wojna”.

Spotkanie członkiń i członków klubu odbędzie się 2 lutego 2019 o 12.00 w Bibliotece Pedagogicznej przy ulicy Jaracza 18A (wejście na salę konferencyjną znajduje się z tyłu biblioteki, od strony „Biedronki”). Seans filmu „Zimna wojna” jest bezpłatny.

Działania Edukacyjnego Klubu Filmowego skierowane są do imigrantów i imigrantek. W spotkaniach uczestniczyć mogą osoby, które zapiszą się do klubu i zaakceptują jego regulamin. Zapisy do klubu prowadzi Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku.

Podczas darmowych seansów z lektorem i napisami w języku polskim imigrantki i imigranci mieszkający w Słupsku mogą rozwijać swoje umiejętności językowe. Ze względu na edukacyjny charakter klubu prezentacje filmów mogą być przerywane, np. ze względu na potrzebę wyjaśnienia kwestii językowych lub dyskusję.

UWAGA! W związku z dużym zainteresowaniem działalnością klubu prosimy o wcześniejszy kontakt z Biblioteką Pedagogiczną w celu sprawdzenia czy jest możliwość zapisania się do klubu. Dane kontaktowe:

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku
ul. Jaracza 18 A, 76-200 Słupsk,
telefon 59 842 27 05 – sekretariat.

Logo: na pierwszym planie czerwony napis "Port" stylizowany na urzadzenia portowe (suwnice) oraz dwie zwęrzające się ku centrum linie wyglądające jak wejście do portu, dolna przestrzeń grafiki wypełniona jest kolorem niebieskim, a górna białym. na dole napis w języku rosyjskim: бесплатная помощь иностранцам.

Logo punktu informacyjnego „Port” [Tłumaczenie napisu na dole: Bezpłatna pomoc dla cudzoziemców].