Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Słupsk

Fot. Pixabay

Zapraszamy mieszkanki i mieszkańców Słupska do uczestnictwa w konsultacjach społecznych, których celem jest doprecyzowanie szczegółów związanych z realizacją zadania ze Słupskiego Budżetu Partycypacyjnego 2019.

Zadanie pn. Zespół rekreacyjny u zbiegu ulic Gdyńskiej, Parkowej, Awstrica i Pogodnej w Słupsku uzyskało aż 2437 głosów. Teraz czekamy na Państwa opinie i uwagi, a następnie przystąpimy do realizacji zadania wybranego w głosowaniu przez mieszkańców naszego miasta.

Konsultacje potrwają od 25 marca do 16 kwietnia br.

W ramach konsultacji zaplanowano:
a) spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 9 kwietnia br. o 17.00 w Szkole Podstawowej nr 5 w Słupsku przy ul. Hubalczyków 7;
b) 2 dyżury konsultacyjne, które odbędą się 1 i 2 kwietnia br. w siedzibie Zarządu Infrastruktury Miejskiej przy ul. Przemysłowej 73 (pok.11);
c) możliwość zgłaszania uwag osobiście lub papierowo (za pomocą formularza uwag dostępnego do pobrania poniżej) na adres Zarządu Zarządu Infrastruktury Miejskiej przy ul. Przemysłowej 73 lub elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule maila prosimy wpisać „Zespół rekreacyjny u zbiegu ulic Gdyńskiej, Parkowej, Awstrica i Pogodnej w Słupsku”) do 16 kwietnia br.

  • Ogłoszenie o konsultacjach-

  • Projekt zagospodarowania terenu-

  • Opis inwestycji –

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.