Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Słupsk

Fot. StockSnap - Pixabay

Stowarzyszenie Przyjaciół Niepełnosprawnych „Dajmy Im Radość” zaprasza rodziców, opiekunki i opiekunów osób z niepełnosprawnościami do świetlicy integracyjnej „Mam pomoc”.

Świetlica jest otwarta w każdy drugi wtorek i każdy ostatni piątek miesiąca w godzinach od 11:00 do 14:00. Spotkania świetlicowe odbywają się w pomieszczeniach Klubu Seniora w Ośrodku Sporotowo-Rekreacyjnym im. T. Gwiżdża przy ulicy Niedziałkowskiego 2 w Słupsku.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższy wtorek, 12 marca.

W ofercie zajęć świetlicy :

  • grupy wsparcia z psychologiem /indywidualne sesje,
  • wsparcie w rozwiązywaniu problemów,
  • spotkania integracyjne,
  • zajęcia warsztatowe,
  • szkolenia,
  • wspólne wyjścia do teatru, kina itp.

Ważne

Rodzice, opiekunki i opiekunowie osób z niepełnosprawnościami chcący uczestniczyć w zajęciach świetlicy integracyjnej mogą liczyć na wsparcie w zapewnieniu opieki nad podopiecznymi. Stowarzyszenie, po wcześniejszym zgłoszeniu i uzgodnieniu warunków, zapewni profesjonalną opiekę nad osobami z niepełnosprawnościami na czas zajęć świetlicowych.

Projekt współfinansowany jest ze środków Miasta Słupska.

Zachęcamy do śledzenia strony Stowarzyszenia „Dajmy Im Radość” na Facebooku (link).

Plakat informacyjny świetlicy "Mam pomoc". W nagłówku lgogo Dajmy IM Radość: postać na wózku, którego koło i szprychy rysunek słońca. W stopce logo miasta Słupska - schematycznie narysowany gryf.
Grafika: Dajmy Im Radość

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.