Fot. Pixabay

Zachęcamy Państwa do uczestnictwa w konsultacjach społecznych dot. ustalenia opłat preferencyjnych za korzystanie z kortów tenisowych na Stadionie 650-lecia w Słupsku.
Chcemy poznać opinie mieszkanek i mieszkańców Słupska w tym temacie. Konsultacje potrwają od 12 marca br. do 8 kwietnia br.

Konsultacje zostaną przeprowadzone w następujących formach:- możliwości zgłaszania uwag do zaproponowanych opłat. Można to zrobić elektronicznie, wysyłając wypełniony formularz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście dostarczając wydrukowany i wypełniony formularz na adres Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupsku przy ul. Szczecińskiej 99 do pokoju nr 4.
– zorganizowanego w biurze kierownika obiektu na Stadionie 650-lecia w Słupsku spotkania konsultacyjnego dla wszystkich mieszkańców, na które w imieniu organizatora już dzisiaj zapraszamy i zachęcamy do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i opiniami. Spotkanie odbędzie się 2 kwietnia br. o 16.00.
– udostępnienia zarządzenia ws.konsultacji wraz z załącznikami w wersji papierowej w Słupskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Szczecińskiej 99 oraz w wersji elektronicznej w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Słupsku i na stronie www.slupsk.pl .

Zarządzenie w przedmiotowej sprawie, proponowane opłaty oraz formularz, na którym można zgłaszać swoje uwagi dostępne są do pobrania poniżej:
Zarządzenie wraz z propozycją opłat
Formularz uwag
Formularz uwag – wersja edytowalna
Klauzula informacyjna

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.