Fot. Pixabay

Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłosił właśnie nabór na stanowisko ds.administracyjnych w wymiarze pełnego etatu. Nabór dotyczy zatrudnienia na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.
Kandydaci na ww. stanowisko proszeni są o złożenie dokumentów (osobiście) w Dziale Kadr SOSiR ul. Szczecińska 99 76-200 Słupsk, pokój nr 10 lub w sekretariacie SOSiR pokój nr 8, albo pocztą tradycyjną na adres SOSiR z dopiskiem: „Nabór na stanowisko ds. administracyjnych”, w terminie do dnia 26 marca 2019 r. Decyduje data wpływu oferty do Ośrodka.

Szczegóły dot. niezbędnych wymagań, warunków zatrudnienia, opisu obowiązków pracownika na ww.stanowisku oraz dokumentów aplikacyjnych znajdują się tutaj (link-kliknij).


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.