W dniu 22 marca w Ośrodku Teatralnym RONDO odbyły się Eliminacje Rejonowe XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

W konkursie zaprezentowało się ponad trzydzieścioro uczestników, spośród których kwalifikacje do Eliminacji Wojewódzkich wywalczyli:

- Alicja Puchalik i Zofia Giedrojć w kategorii wiekowej klas I - III szkół podstawowych
- Szymon Borucki i Aleksandra Wiśniowska w kategorii wiekowej klas IV - VI szkół podstawowych
- Kacper Bokacz i Sandra Gałęzka w kategorii wiekowej klas VII - VIII szkół podstawowych i gimnazjów.

Dodatkowo w turnieju Poezji Śpiewanej nominacje do Eliminacji Wojewódzkich wywalczyły Magdalena Bundz i Joanna Płatwa.

Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Zapraszamy za rok na kolejne eliminacje rejonowe do OT Rondo.

 

Protokół  z posiedzenia jury Eliminacji Rejonowych –

 XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów

Słupsk, dnia 22 marca 2019 r. – Słupski Ośrodek Kultury, OT Rondo

Komisja w składzie:

  1. Edyta Czerniewicz
  2. Iwona Korab-Kowalska
  3. Katarzyna Sygitowicz- Sierosławska

 Po wysłuchaniu 35 prezentacji konkursowych postanowiła co następuje:

W TURNIEJU RECYTATORSKIM

W kategorii wiekowej klas I- III SP po wysłuchaniu 10 prezentacji:

Wyróżnienia otrzymują:

Jan Małecki

Lena Jasiewicz

III nagroda - Nina Andrzejewska

II nagroda – Blanka Korniluk

Nominacje do Eliminacji Wojewódzkich otrzymują:

  1. Alicja Puchalik
  2. Zofia Giedrojć

W kategorii klas IV-VI po wysłuchaniu 11 prezentacji:

Wyróżnienia otrzymują:

Agnieszka Kosmalska

Jakub Gruszewski

II nagroda  – Igor Rogala

                   – Mateusz Kwiatkowski

Nominacje do Eliminacji Wojewódzkich otrzymują:

  1. Szymon Borucki
  2. Aleksandra Wiśniowska

W kategorii klas VII i VIII po wysłuchaniu 7 prezentacji:

Wyróżnienie otrzymuje:

  1. Karolina Nowak

Nominacje do Eliminacji Wojewódzkich otrzymują:

  1. Kacper Bokacz
  2. Sandra Gałęzka

W TURNIEJU POEZJI ŚPIEWANEJ

III nagroda – Magdalena Wójcik

II nagroda – Weronika Penk

Nominacje do Eliminacji Wojewódzkich otrzymują:

  1. Magdalena Bundz
  2. Joanna Płatwa

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.