Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Słupsk

Zachęcamy mieszkanki i mieszkańców Słupska do podzielenia się swoimi opiniami nt.proponowanej przez Miasto Słupsk nazwy ulicy.

Sprawa dot. działki nr 36/7 w obrębie ewidencyjnym 10 Miasta Słupska, a proponowana nazwa ulicy to: ul. Mirosławy Mireckiej ( dokładną lokalizację możecie Państwo sprawdzić tutaj – link kliknij oraz w dokumencie do pobrania poniżej).

Swoje uwagi możecie Państwo zgłaszać od 1 do 30 kwietnia br. Wystarczy wypełnić formularz uwag i przesłać go mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo dostarczyć w wersji papierowej do Wydziału Geodezji i Katastru (Pl. Zwycięstwa 3, pok. 313).

Dodatkowo zapraszamy na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 8 kwietnia br. o 16.00 w sali nr 211 Urzędu Miejskiego w Słupsku. Podczas spotkania będzie można wziąć udział w dyskusji nt.proponowanej nazwy oraz zgłosić swoje propozycje.

Prowadzący konsultacje zaplanowali także dla mieszkanek i mieszkańców 2 dyżury konsultacyjne, które odbędą się 15 i 29 kwietnia br. od 15.00 do 16.30 w Wydziale Wydziału Geodezji i Katastru (Pl. Zwycięstwa 3, pok. 313).

Poniżej znajdziecie Państwo dokumenty do pobrania – wystarczy kliknąć.

Zarządzenie_Prezydenta Miasta Słupska
Załącznik Nr 1 – lokalizacja
Załącznik Nr 2 – nota biograficzna
Załącznik Nr 3 – formularz do zgłaszania uwag wersja edytowalna
Załącznik Nr 3 – formularz do zgłaszania