Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Słupsk

W imieniu Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy „Flandria” zapraszamy na kolejne spotkania i wydarzenia organizowane w naszym mieście.

Oferta dla mieszkanek i mieszkańców Słupska:

1) Druga z cyklu akcja Kinesiotaping, która odbędzie się 28 marca br. (czwartek) w gabinecie Fizjoterapeutycznym (partnera medycznego SWP Flandria) , Michała Skubika – ul. Mostnika 7 w Słupsku.

Akcja jest skierowana głównie do osób, które odczuwają bóle mięśniowe i stawowe oraz do osób uprawiających sport. Kinesiotaping to metoda terapeutyczna, która polega na oklejaniu wybranych części ciała specjalnymi elastycznymi plastrami. Odpowiednie naklejenie plastra, poprzez redukcję napięcia na receptory skórne, ma również wpływ na odczuwanie bólu, który jest jest jednym ze wskazań do kinesiotapingu. Plastry można nosić od kilu dni do kilku tygodni lub do momentu odklejenia się plastra. Każda osoba jest zapisywana na konkretną godzinę, aplikacja trwa około 30 minut i jest poprzedzona konsultacją fizjoterapeuty.

Aby skorzystać z tej formy walki z dolegliwościami mięśniowymi należy się wcześniej zapisać; ilość miejsc jest ograniczona. Zapisów można dokonywać telefonicznie pod nr tel 664 999 879.

Koszt udziału wynosi 5 zł za Kartę Stowarzyszenia (dla osób, które nie posiadają Karty Stowarzyszenia Flandria, kartę opłaca się jednorazowo, jest ona ważna przez rok i upoważnia do udziału w naszych warsztatach i akcjach profilaktycznych oraz do zniżek u naszych partnerów). Dla posiadaczy ważnej karty Stowarzyszenia akcja jest bezpłatna.

2) Spotkanie dla kobiet – „Skóra – niesamowita historia. O pielęgnacji i odżywianiu skóry od wewnątrz i od zewnątrz”, które odbędzie się we wtorek 26 marca br. w budynku Słupskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej przy ul. Niedziałkowskiego 6, 1p.

W programie:
1) Odżywianie od zewnątrz – codzienna pielęgnacja skóry, kosmetyki pielęgnacyjne – marka prestiżowa a marka masowa, czy warto płacić więcej za kosmetyki, badania kliniczne – poznaj tajemnicę, diagnostyka skóry – narzędzie do właściwej pielęgnacji.
2) Badanie skóry oraz pokaz kosmetyków na wybranej uczestniczce.
3) Masaż twarzy dla chętnych uczestniczek.
4) Odżywianie skóry od wewnątrz – porady dietetyka, przyrządzanie oraz degustacja zdrowych koktajli.

Na spotkanie obowiązują zapisy: 664 999 879. Ilość miejsc ograniczona. Dla posiadaczy aktualnej karty SWP Flandria spotkanie jest bezpłatne. Pozostałe osoby mogą wykupić kartę przed spotkaniem. Opłata jednorazowa 5 zł/rok.