Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Słupsk

Źródło: Organizator

Stowarzyszenie Rozwoju „Inspiracje” zaprasza na spotkania warsztatowe dla młodzieży: od Gwiezdnych Wojen, Spidermana do Wiedźmina i Stranger Things, czyli POP!kulturowy kosmos. Kulturalne dyskusje, konteksty kulturowe, ciekawostki znane i nieznane.

11 lipca o godzinie 16:30
O grach RPG bez prądu – co nie co o fenomenie i systemach, w które warto rozegrać

23 lipca o godzinie 16:30
Wojna Tytanów, czyli Marvel vs. DC

Miejsce: Słupskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej,
ul. Niedziałkowskiego 6.


Spotkania sierpniowe:

07.08 Stany Zjednoczone jako gąbka kulturowa

20.08 O tym co czyha w ciemności i jak wywołać apokalipsę zombie

Spotkania wrześniowe:

10.09 Bohaterki, które nie potrzebują rycerza

24.09 Jak czerpać z popkultury?

W ramach projektu POP!Kultura odbędzie się seria warsztatów dla młodzieży poświęconych szeroko pojętej kulturze masowej. W dobie ciągłych burz informacyjnych uczestnicy będą wspólnie odsiewać te ciekawe od tych mniej istotnych, czerpać z różnych trendów i kultur. Poszukają trochę głębiej, dowiedzą się, że informacje, które łatwo znaleźć często nie niosą ze sobą wielkiej wartości, ponieważ to co przychodzi szybko, zostaje równie szybko zapomniane. Warsztaty będą zachęcać do zmiany spojrzenia na otaczający świat, poszukiwania własnego miejsca i własnego głosu.

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób Netflix wpływa codziennie na masy, co łączy Spidermana i Gwiezdne Wojny, jak Tony Stark rozłożył system, co można robić, kiedy nie ma prądu i co ma z tym wspólnego Wiedźmin.


Wstęp wolny.
Projekt „POP!Kultura” wspófinansowany z środków Miasta Słupska.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.