Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Słupsk

Projekt „Yes! YOUth can” to inicjatywa skierowana od młodych do młodych. Zespół wykonawców dostrzega wiele problemów, z jakimi zmagają się ich rówieśnicy, a największym z nich jest niewątpliwie niewykorzystany potencjał.

Celem powyższego projektu jest uświadomienie społeczeństwu faktu, że młodzi ludzie są w stanie zrewolucjonizować świat – i już dziś mogą tworzyć lepsze jutro!

Podstawą działań „Yes! YOUth Can” jest założenie stowarzyszenia, skupionego na wspieraniu aktywności młodych ludzi i stwarzaniu im przyjaznego i otwartego środowiska do wymiany doświadczeń, pomysłów oraz kontaktów.
Członkowie Zespołu zamierzają dotrzeć do tych, którym brakuje zapału i wiary w moc sprawczą swoich działań, uświadomić im, że środki do realizacji ich planów są na wyciągnięcie ręki, a każdy najmniejszy czyn, który wydaje się nieznaczący, może być początkiem dla tworzenia większej społeczności.

Pierwszym krokiem po założeniu stowarzyszenia jest zorganizowanie 28 sierpnia 2019 Kongresu Młodzieży w Słupsku, nt. aktualnej sytuacji młodych ludzi i narzędzi z jakich mogą korzystać.

Przez cały czas Zespół prowadzi swoją działalność w Internecie, na Facebooku (Yes! YOUth Can), pisząc o ciekawych inicjatywach swoich rówieśników, reklamując programy, w których mogą wziąć udział i promując wiarę w aktywność młodych ludzi (wykorzystując do tego udział autorytetów polskiej opinii publicznej).

W imieniu Zespołu serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Kongresie młodych ciałem i duchem.
Więcej informacji można znaleźć na Facebooku projektu. Zachęcamy do korespondencji mailowej przez adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jak i zapisów na Kongres również przez tego maila.