Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku uczestniczyli w wyprzedaży garażowej, która odbyła się w minioną niedzielę w Zespole Szkół Samorządowych w Kobylnicy. Mieszkańcy poza możliwością dokonania zakupów i sprzedaży niepotrzebnych przedmiotów mieli możliwość oznakowania swoich jednośladów i mogli przyjrzeć się z bliska pracy policjanta.

 

W minioną niedzielę w Zespole Szkół Samorządowych w Kobylnicy odbył się festyn pod nazwą „Wyprzedaż garażowa”. Obecność słupskich policjantów podczas tego rodzaju imprez jest już tradycją. Mieszkańcy oprócz możliwości wyprzedaży swoich niepotrzebnych już „garażowych” przedmiotów mogli zadbać o bezpieczeństwo, znakując swoje rowery i mieli możliwość przeprowadzenia rozmowy na temat atrakcyjności zawodu policjanta.


Jak co sezon, niedzielny festyn cieszył się dużym zainteresowaniem nie tylko kobylniczan, ale i mieszkańców z powiatu słupskiego. Stoisko przygotowane przez mundurowych odwiedziło blisko 200 osób. Niektórzy oznakowali swój rower, inni byli ciekawi jak wygląda codzienna służba mundurowych, a najmłodsi śmiałkowie stanęli do pamiątkowego zdjęcia z policjantem. Osobom zainteresowanym służbą w Policji przedstawiono szczegółowo jakie są kryteria i zasady rekrutacji.

 

Przypominamy: osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji powinny złożyć wymagane dokumenty w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Słupsku, Al. 3 Maja 1 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-14:00 w pok. nr 116 i 115, tel: 59 8480501, 59 8480541 i 59 8480581.
Wszelkie informacje o służbie w Policji dostępne są na stronie internetowej: www.slupsk.policja.gov.pl