Ośrodek Teatralny RONDO zaprasza 3 listopada o godz. 18"00 na spektakl Grupy Wokół Centrum pt. "Dobre Wychowanie"
Całe dzieciństwo słyszeliśmy “bądź grzeczny”, “zachowuj się jak należy”. Ale co to dokładnie oznacza? Ciekawe czy nasi rodzice mieli pełną świadomość tego, jakiego człowieka kształtują i „co z nas wyrośnie”.
Zapraszamy na spektakl o tym, jaki wpływ na nasze dorosłe życie mają zasady wpojone nam w dzieciństwie. To będzie spektakl o dojrzewaniu, tym fizycznym i mentalnym, o wspomnieniach i ich sile, o dorosłości i związanych z nią oczekiwaniach. To będzie spektakl o kobietach, dziewczynkach, nastolatkach, matkach i córkach i ich relacjach, które często ciężko jest zrozumieć.
fot. Paweł Moląg i Tomasz Ćwiertnia
BIOGRAM CHOREOGRAFA
Agata Molůg fot. Katarzyna Machniewicz Agnieszka TataraAgata Moląg - kierownik Krakowskiego Centrum Choreograficznego, tancerka Grupy Wokół Centrum, pedagog tańca współczesnego. Absolwentka Wiedzy o teatrze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła Społeczną Szkołę Baletową w Krakowie otrzymując Dyplom Tancerza-Choreografa. Od 2007 do 2015 roku tancerka w stałym składzie Krakowskiego Teatru Tańca, z którym zrealizowała 14 premier, w tym jeden spektakl solowy “Blondi. Próba”.
Współtworzyła i koordynowała wiele wydarzeń artystycznych i inicjatyw tanecznych. Uczy tańca dzieci, młodzież i dorosłych. Działa edukacyjnie i kreuje przestrzeń ruchową w Młynie Zabierzów pod Krakowem.
W Krakowskim Centrum Choreograficznym pracuje koncepcyjnie, organizacyjnie, działa twórczo i uczy. Współtworzy kolektyw artystyczny Grupa Wokół Centrum powołany przez zespół Centrum do życia w 2015 r. premierą “Makia”. W repertuarze Grupy znajdują się cztery choreografie jej autorstwa: “Makia”, “Płaczki”, “38° C” oraz "Dobre wychowanie".
 
 
Zespół:
choreograf: Agata Moląg
tancerze: Anna Chmiel-Kowalska, Monika Węgrzynowicz, Dominika Wiak, Marta Wołowiec
muzyka: Marcin Janus
producent: Nowohuckie Centrum Kultury - Krakowskie Centrum Choreograficzne
 

Dobre Wychowanie, Grupa Wokół Centrum from KrakowskieCentrumChoreograficzne on Vimeo.

Bilety w cenie 20zł (normalny) i 15zł (ulgowy) dostępne w kasie Ośrodka Teatralnego RONDO przy ul. Niedziałkowskiego 5a. 
LOGOS3