Wczoraj słupscy policjanci pracowali na miejscu groźnie wyglądającej kolizji drogowej, która miała miejsce na DK nr 6 w miejscowości Reblinko. Kierujący pojazdem marki VW Golf uderzył w przebiegającą sarnę, po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Renault Megane. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Wczoraj ok. godz. 18.00 dyżurny słupskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego miało dojść w miejscowości Reblinko na drodze krajowej nr 6. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wstępnie ustalili jego przebieg. Okazało się, że 21-letni mężczyzna kierujący pojazdem marki VW Golf jadąc w kierunku Sławna, uderzył w przebiegającą przez jezdnię sarnę, następnie wpadł w poślizg i zderzył się na przeciwległym pasie z jadącym z przeciwka pojazdem marki Renault Megane, którym kierował 49-latek.


Pasażerka pojazdu Renault Megane została zabrana do szpitala. Mundurowi wykonali oględziny miejsca zdarzenia, pojazdów, przesłuchali świadków i zbadali trzeźwość uczestników zdarzenia. Do szpitala została zabrana pasażerka renault, która ostatecznie nie odniosła większych obrażeń ciała. Kolizja wyglądała bardzo poważnie.


Policjanci przypominają o zasadzie ograniczonego zaufania w czasie jazdy.