Funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Słupsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku prowadzą dochodzenie w sprawie usiłowania włamania do jednego z automatów wrzutowych na pieniądze oraz zniszczenia kamery znajdującej na jednym z pobliskich budynków. Do zdarzenia doszło w dniu 19.01.2020 r. w Słupsku, poniesione straty szacowane są na kwotę powyżej 100 zł.

Referat Dochodzeniowo-Śledczy Komisariatu Policji I w Słupsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku prowadzi dochodzenie w sprawie usiłowania włamania do jednego z automatów wrzutowych na pieniądze oraz zniszczenia kamery znajdującej na jednym z pobliskich budynków z dnia 19.01.2020 r.  w Słupsku. Poniesione straty wynoszą powyżej 100 zł.


Jak ustalono, sprawcą był mężczyzna przedstawiony poniżej na załączonych zdjęciach, wiek ok. 25-35 lat, wzrostu ok. 185 cm, szczupłej budowy ciała, ubrany w kurtkę koloru czarnego, spodnie dżinsowe i czapkę koloru czarnego.


Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji I w Słupsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 59 848 06 45 lub 112 bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.