Funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Słupsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży z jednego ze stoisk w Słupsku z e – papierosami kartonów z zawartością ponad 400 sztuk olejków do e- papierosów o pojemności 10 ml każdy. Do zdarzenia doszło 7 lutego br. Wartość poniesionych strat szacowana jest na kwotę 2000 zł.

Referat Dochodzeniowo-Śledczy Komisariatu Policji I w Słupsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży ze stoiska z e-papierosami kartonów z zawartością 403 sztuk olejków do e-papierosów o pojemności 10 ml każdy. Zdarzenia miało miejsce 7 lutego 2020 r.


Jak ustalono, sprawcą był mężczyzna przedstawiony poniżej na załączonych zdjęciach, wiek ok. 35 lat, wzrost ok. 180 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie koloru czarnego, ubrany w kurtkę koloru brązowego z czarnym pasem, drugą kurtkę koloru granatowego, bluzę koloru szarego z czerwonym napisem, spodnie dżinsowe koloru jasno niebieskiego.


Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji I w Słupsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 59 848 06 45 lub 112 bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.