Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Słupsk

W ubiegłym roku mieszkanki i mieszkańcy naszego miasta wskazali zadania, jakie Miasto Słupsk ma obowiązek zrealizować. Mówimy tu zarówno o zadaniach społecznych jak i inwestycyjnych.

Jednym z takich zadań jest właśnie projekt pn. <Przekształcenie „lasku” przy Młyńskiej w „Lasek gier nad Słupią” i odpoczynku w cieniu drzew>; zadanie to, w kategorii zadań infrastrukturalnych ogólnomiejskich, otrzymało 1424 głosy.

Przystępujemy do realizacji ww.projektu zaczynając od konsultacji z mieszkańcami. W zaistniałej sytuacji i ograniczonych możliwości funkcjonowania instytucji publicznych (m.in. zakaz zgromadzeń, otwartych spotkań, brak możliwości bezpośredniego kontaktu z mieszkańcami pracowników instytucji publicznych i jednostek miejskich) nie możemy wykorzystać takich form konsultacji jak, np. dyżury konsultacyjne czy otwarte spotkania i dyskusja.

Jednak nie odstępujemy od rozmowy nt.koncepcji zagospodarowania, wskazanego już w tytule projektu, terenu i zachęcamy do zdalnego przekazywania uwag: telefonicznie i mailowo.

Uwagi można składać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Konsultacje społeczne – Przekształcenie lasku przy Młyńskiej w Lasek gier nad Słupią i odpoczynku w cieniu drzew” na formularzu załączonym poniżej lub telefonicznie pod nr 59 841 00 91.

Poniżej prezentujemy Państwu pełną treść ogłoszenia, formularz uwag oraz koncepcję zagospodarowania terenu. Czekamy na Państwa uwagi, komentarze, wskazania do 20 kwietnia br. Konsultacje prowadzi Zarząd Infrastruktury Miejskiej w Słupsku.

Ogłoszenie o konsultacjach
Formularz uwag – wersja edytowalna
Lasek gier – koncepcja
Opis koncepcji Lasek gier