Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Słupsk

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Ustce szukają świadków kolizji, do której doszło 17 listopada w Ustce. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, na skrzyżowaniu ulic Marynarki Polskiej, Dworcowej, Słupskiej i Grunwaldzkiej doszło do zderzenia się volkswagena kierowanego przez 66-latka z nissanem kierowanym przez 33-latkę, a następnie nissana z mercedesem kierowanym przez 59-latka.

Usteccy policjanci wyjaśniają szczegóły kolizji, do której doszło 17 listopada ok. godz.9.00 w Ustce. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, na skrzyżowaniu ulic Marynarki Polskiej, Dworcowej, Słupskiej i Grunwaldzkiej doszło do zderzenia się volkswagena kierowanego przez 66-latka z nissanem kierowanym przez 33-latkę, a następnie nissana z mercedesem kierowanym przez 59-latka.


Świadków i wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu bliższych okoliczności, prosimy o kontakt z policjantami pod nr tel.: 47 7420723 – prowadzący sprawę, 47 74 20 70 -dyżurny komisariatu, bądź e-mail: dyżTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.