Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Słupsk

Funkcjonariusze słupskiej drogówki znaleźli psa, prawdopodobnie rasy owczarek niemiecki. Suczka błąkała się po miejscowości Łosino w gminie Kobylnica. Pomimo szerokich poszukiwań właściciela, nie udało się go ustalić. Do swojego domu przygarnęli ją policjanci, którzy dali jej miłość i schronienie. Funkcjonariusze zapewnią jej bezpieczeństwo, ale priorytetowo traktują znalezienie właściciela, którego proszą o kontakt pod nr tel: 691 420 538.

Słupscy policjanci zaopiekowali się owczarkiem, którego znaleźli wczoraj w Łosinie. Pies błąkał się po Łosinie w gminie Kobylnica. Teraz jest bezpieczny, bo schronienie dali mu funkcjonariusze, którzy przygarnęli czworonoga do domu. Suczka jest bardzo zadbana, grzeczna i spokojna. Pomimo, że policjanci dali jej ogrom miłości, w jej oczach wyraźnie widać tęsknotę za Panem/Panią.

Dzisiaj suczka jest na pierwszej swojej służbie. Towarzyszy oficerowi prasowemu słupskiej komendy. Mł.asp. Monika Sadurska od wczoraj nie rozstaje się z nią na krok, robiąc jednocześnie wszystko, by znaleźć właściciela.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu właściciela proszone są o kontakt pod numerem tel: 691420538.