Po niedzielnym pokazie "Świątecznej niespodzianki" 11 grudnia o 14.00 zapraszamy na warsztaty tworzenia świątecznych kartek 3D.

WARSZTATY FAMILIJNENie wszystkie misie zapadają w zimowy sen. A w tym jednym naprawdę można się zakochać, szczególnie że potrafi mówić ludzkim głosem. I to nie tylko w Wigilię.
Marianna zauważa misia na loterii fantowej podczas jarmarku świątecznego. Od początku czuje z nim niesamowitą więź. Ale niestety dla niej miś ma inne plany: pragnie, aby wygrał go ktoś bogaty. Taki ktoś, kto nauczy go wszystkiego o świecie ludzi. Teraz Marianna ma czas tylko do Świąt, aby przekonać misia o tym, co tak naprawdę jest w życiu ważne.
Film przeznaczony dla widzów od 5 roku życia.

Pokaz "Świątecznej niespodzianki" 11 grudnia rozpocznie się o godzinie 14.00, natomiast zajęcia odbędą się zaraz po zakończeniu seansu w sali TANGO (wejście z holu kina). Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na warsztaty obowiązują zapisy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z kinem (tel. 507 846 243, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Zajęcia są bezpłatne, ale koniecznym warunkiem uczestnictwa jest posiadanie biletu z dowolnego seansu "Świątecznej niespodzianki" w naszym kinie.