UM Słupsk: Tworzę własną stronę internetową (blog)”-zapraszamy na szkolenie!

Jeżeli z zapartym tchem szukasz w sieci ciekawych blogów i marzysz o prowadzeniu własnego szkolenie pt. Tworzę własną stronę internetową (blog)” jest skrojone na miarę Twoich potrzeb; nauczysz się min.:

  • zakładać własną stronę internetową lub bloga
  • jak zarządzać swoim miejscem w sieci,
  • dokładać do niego treści zgodnie z prawem autorskim i wiele innych

Przyjdź na bezpłatne szkolenia 2 dni po 6 godzin w terminach:

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza zgłoszenia wraz z załącznikami i dostarczenie do Słupskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej ul. Niedziałkowskiego 6, tel. kontaktowy Pani Agnieszka Araszkiewicz 59 8487921.

Szkolenie realizowane jest w partnerstwie z organizacją pozarządową Centrum Inicjatyw Obywatelskich w związku z projektem Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa III: Cyfrowe kompetencje społeczeństwa działanie 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

Dokumenty do pobrania :

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Załącznik Nr 1 do formularza zgłoszeniowego

Załącznik Nr 2 do formularza zgłoszeniowego

Urząd Miejski w Słupsku, slupsk.pl/, slupsk.pl/zapraszamy-na-szkolenie-tworze-wlasna-strone-internetowa-blog-78818/