Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Słupsk

Funkcjonariusze z II Komisariatu Policji w Słupsku poszukują 45-letniego Szczepana Fligiela-mieszkańca Słupska. Mężczyzna wyszedł z mieszkania 30 sierpnia br. w południe i do tej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu.

Funkcjonariusze z II Komisariatu Policji w Słupsku poszukują Szczepana Fligiela, który 30 sierpnia br. ok. godz. 12.00 wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił.  Mieszkaniec Słupska do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną oraz bliskimi.

Zaginiony 45-latek jest średniej budowy ciała, ma około 176 cm wzrostu, twarz owalną, oczy piwne, uszy normalne, nos prosty, brak włosów na głowie, gdzie ma ok. 20 cm bliznę. W chwili zaginięcia ubrany był w granatowe trampki, granatowe spodnie jeansowe, grafitową marynarkę, granatową kurtkę przeciwdeszczową z kapturem zapinaną na zamek, plecak niebieski.  

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu ww. proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Słupsku 47 742 05 25, z najbliższą jednostką Policji lub pod numerem alarmowym 112.