Jakie są sklepy dla dzieci w Słupsku?

Słupsk znajduje się w województwie pomorskim. To średniej wielkości miasto odznacza się niepowtarzalnym klimatem, niską zabudową w postaci stylowych kamieniczek i wieloma atrakcjami turystycznymi, które każdego roku stają się powodem, dla którego ludzie postanawiają odwiedzić ten region Polski. Baszta czarownic czy Słuspki Niedżwiadek Szczęścia stanowią nie lada atrakcję dla dzieci. Warto jednak mieć świadomość, że w mieście znadziemy sporo sklepów przeznaczonych dla najmłodszych. W Słupsku aż roi się od sklepów z zabawkami, co dla małych mieszkańców czy małych turystów z innych stron będzie miało pierwszorzędne znaczenie.

Jakie opcje mamy do wyboru w Słupsku?

CH Jantar

Centrum handlowe Jantar znajduje się przy ulicy Szczecińskiej 58. Pośród wielu znanych sklepów znajdziemy również Smyk- cały dla małych. To sklep, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Dla dzieci w różnym wieku jest po prostu źródłem najwspanialszych zabawek, jakie można sobie wyobrazić. Oczywiście wśród wielu możliwości znajdziemy także najnowsze propozycje LEGO Star Wars, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem młodych miłośników Gwiezdnych Wojen. Trzeba zresztą przyznać, że seria oparta na franczyzie George'a Lucasa uważana jest za jedną z najlepiej skonstruowanych.

PHU Piotruś

PHU Piotruś Zabawki to kolejne miejsce na mapie Słupska, które warto odwiedzić. Sklep znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego 20 i jest jednym z tych miejsc, obok którego małe dziecko po prostu nie będzie w stanie przejść obojętnie. Zróżnicowany i bardzo obszerny asortyment powoduje, że dzieci w magiczny sposób tracą w tym miejscu rachubę czasu. Nic w tym jednak dziwnego, biorąc pod uwagę niesamowite propozycje. Bez względu na zainteresowania, każdy znajdzie w tym miejscu coś dla siebie począwszy od lalek i zestawów do piaskownicy, a skończywszy na rewelacyjnych zestawach klocków LEGO w Słupsku zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych konstruktorów.

Sklep Pociecha

Przy ulicy Bałtyckiej znajduje się kolejny sklep godny polecenia. Pociecha Hurtownia Artykułów Dziecięcych to sklep, w którym każdy rodzic znajdzie niezbędne dla dzieci akcesoria w przystępnej cenie. W asortymencie znajdują się wyprawki dla niemowląt, wózki oraz łóżeczka i foteliki. Dla kilkuletniego dziecka nieco ciekawsze będą jednak półki pełne nowoczesnych zabawek. W tej materii sklep zdaje się nie mieć sobie równych i nic dziwnego w tym, że dzieci za żadne skarby nie chcą opuszczać tego miejsca. Warto podkreślić, że Pociecha ma do zaoferowania również świetne zestawy klocków LEGO zarówno dla początkujących konstruktorów, jak i dla tych, którzy mogą się już poszczycić pewnym stopniem doświadczenia i zaawansowania.

Manhatan - Tani Gift

Przemierzając Słupsk w poszukiwaniu atrakcyjnych zabawek dla dzieci warto udać się również do Centrum Handlowego Manhatan. To właśnie na terenie tego obiektu znajduje się sklep o nazwie Tani Gift. Zróżnicowany asortyment skierowany jest przede wszystkim dla kilkuletnich i w związku z powyższym bardziej wymagających klientów. Z kolei przy ulicy Wileńskiej znajduje się ABC Dziecka - od małego do dużego. Ten niepozorny sklep odznacza się zadziwiająco dobrym wyposażeniem, które z pewnością zrobi niemałe wrażenie na najmłodszej klienteli. Wśród wielu propozycji znajdziemy propozycje dla dziewczynek oraz chłopców. Wielkim zainteresowaniem cieszą się oczywiście zabawki umożliwiające tworzenie imponujących konstrukcji. Zestawy LEGO są źródłem największej eksytuacji, ale nie sposób się temu dziwić, biorąc pod uwagę możliwości duńskiego koncernu.

Podsumowując

Faktem jest, że zabawki konstrukcyjne to dla małych dzieci źródło największej frajdy i niekończącej się zabawy. Zdarza się jednak i tak, że nawet najlepiej wyposażone sklepy z zabawkami nie spełnią naszych oczekiwań. Na przestrzeni kilku dekad klocki LEGO pojawiały się w rozmaitych odsłonach i niektórych zestawów po prostu nie znajdziemy już na sklepowych półkach. Miłośnicy konstruowania z pewnością powinni zajrzeć na stronę postawklocka.pl. To prawdziwa skarbnica entuzjastów duńskiego koncernu.

Słupsk