Prezydent Miasta zaprasza Słupszczan do konsultacji społecznych
Twoje miasto, Twoja przestrzeń: Oto nadchodzące zmiany, które warto znać!
  1. Spotkanie w sprawie rozbudowy ulic Braci Gierymskich i Kossaka – 18 kwietnia, godz. 16.00.
  2. Zagospodarowanie terenu dla rozbudowy – etap II programu chodnikowego.
  3. Spotkanie dotyczące budowy chodnika przy ul. Riedla – 25 kwietnia, godz. 17.15.
  4. Projekt "Bezpieczna droga do szkoły" – nowe chodniki i strefy chłodzących kurtyn wodnych.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców, nasze miasto nieustannie dąży do ulepszania infrastruktury. W najbliższym czasie odbędą się spotkania konsultacyjne, które stanowią doskonałą okazję do zapoznania się z planami rozwoju i wyrażenia własnych opinii na ich temat.

W ramach inicjatywy "Program chodnikowy – likwidacja barier architektonicznych", planowana jest rozbudowa ulic Braci Gierymskich i Kossaka. Wszystkich zainteresowanych szczegółami tego przedsięwzięcia zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 18 kwietnia o godzinie 16.00 w sali 212 Urzędu Miejskiego. To ważny krok w kierunku stworzenia przestrzeni bez barier, dostępnej dla każdego mieszkańca.

Kolejne spotkanie zaplanowane jest na 25 kwietnia o godzinie 17.15, również w Urzędzie Miejskim, lecz tym razem w sali 211. Tematem będzie projekt "Bezpieczna droga do szkoły", który zakłada budowę nowych chodników przy ul. Riedla oraz wprowadzenie innowacyjnych stref chłodzących kurtyn wodnych w parku. To nie tylko krok w stronę poprawy bezpieczeństwa najmłodszych mieszkańców, ale również inwestycja w ekologiczne rozwiązania, które przyczynią się do poprawy mikroklimatu naszego miasta.

Udział w konsultacjach społecznych to nie tylko możliwość wyrażenia swojego zdania, ale również wpływ na kształtowanie przestrzeni, w której żyjemy na co dzień. To nasza wspólna przestrzeń, dlatego warto mieć na nią realny wpływ. Zapraszamy do aktywnego udziału w spotkaniach!


Na podstawie: Urząd Miejski Słupsk