Rodzinny Piknik z Gryfem już w najbliższą niedzielę!
Już w najbliższą niedzielę, najmłodsi mieszkańcy naszego miasta będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym Pikniku Rodzinnym z Gryfem! To idealna okazja, by spędzić czas na świeżym powietrzu i cieszyć się bogatym programem atrakcji przygotowanych specjalnie dla dzieci i ich rodzin.
  1. Piknik odbędzie się w niedzielę na stadionie Gryfa przy ul. Zielona 9.
  2. Start imprezy zaplanowano na godzinę 10:00.
  3. W programie m.in. turnieje piłkarskie, darmowe posiłki oraz napoje.
  4. Nie zabraknie również animatora, baniek mydlanych i różnych konkursów.

Akademia Piłkarska Energa Gryf Słupsk, znana z organizacji wspaniałych wydarzeń sportowych, tym razem przygotowała coś specjalnego dla najmłodszych. W niedzielę o godzinie 10:00 na stadionie Gryfa przy ul. Zielona 9 rozpocznie się Piknik Rodzinny, który na pewno dostarczy mnóstwo radości i niezapomnianych chwil.

Na uczestników czeka wiele darmowych atrakcji. Dzieci będą mogły spróbować swoich sił w turniejach piłkarskich, a ich rodziny będą mogły delektować się bezpłatnymi posiłkami i napojami. To doskonała okazja, by spędzić czas w miłej atmosferze i cieszyć się wspólną zabawą.

Organizatorzy zapewnili również obecność animatora, który zadba o to, by najmłodsi się nie nudzili. W programie przewidziano także bańki mydlane i różnorodne konkursy, które z pewnością przyciągną uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji na spędzenie rodzinnego czasu w otoczeniu sportu i zabawy! Zapraszamy wszystkich w niedzielę o godzinie 10:00 na stadion Gryfa przy ul. Zielona 9. To będzie dzień pełen uśmiechów i wrażeń, który na długo pozostanie w pamięci!


Źródło: Urząd Miejski w Słupsku