Turniej piłkarski firm i zakładów pracy już w najbliższy weekend w Słupsku
W najbliższy weekend na stadionie 650-lecia przy ul. Madalińskiego odbędzie się emocjonujący turniej piłkarski dla firm i zakładów pracy. Wydarzenie, organizowane pod patronatem prezydenta miasta, przyciągnie zespoły lokalnych przedsiębiorstw, które rywalizować będą o cenne nagrody i puchar.

Turniej piłkarski dla firm i zakładów pracy

Już w sobotę, 6 lipca, na stadionie 650-lecia przy ul. Madalińskiego rozpocznie się wyjątkowy turniej piłkarski, skierowany do pracowników firm i zakładów pracy. Zmagania będą trwały przez cały weekend, a mecze zaplanowano na sobotę w godzinach 14:00-18:00 oraz na niedzielę w godzinach 10:00-14:00.

W turnieju wezmą udział zespoły reprezentujące różne słupskie przedsiębiorstwa. Każda drużyna będzie składać się z 6 zawodników oraz bramkarza, a maksymalna liczba zawodników w drużynie wynosi 12. Mecze będą trwały około 15 minut, co zapewni dynamiczne i pełne emocji widowisko.

Podział drużyn na grupy i zasady gry

Organizatorzy dokonali już losowania grup, co dodaje smaczku nadchodzącym rozgrywkom. W grupie A zmierzą się takie zespoły jak Grupa Cichy-Zasada Słupsk, Apator Telemetria, KMT Stal, Perla PEŁNA DOBRA, InPost, JAS-FBG S.A. oraz Fiskars. Natomiast w grupie B zobaczymy drużyny Lauber, Aerosol Service, Metpol, AJ, MS więcej niż OKNA oraz MOWI Poland.

Turniej będzie odbywał się zgodnie z ustalonymi zasadami. Każda drużyna będzie miała 6 zawodników na boisku plus bramkarza. Czas gry wynosi około 15 minut, co pozwala na dynamiczne i szybkie rozgrywki. Maksymalna liczba zawodników w drużynie to 12, co umożliwia rotację i odpoczynek dla zawodników.

Wartość nagród i atrakcje dla uczestników

Oprócz sportowych emocji, na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Każda drużyna otrzyma nagrody rzeczowe, a trzy najlepsze zespoły zdobędą cenne upominki i bonusy, w tym wyposażenie sportowe. To doskonała okazja, by nie tylko sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie, ale również zintegrować się z kolegami z pracy i spędzić czas w aktywny sposób.

Turniej piłkarski dla firm i zakładów pracy to wydarzenie, które z pewnością przyciągnie wielu mieszkańców oraz sympatyków sportu. Serdecznie zapraszamy do kibicowania i wspierania lokalnych drużyn w ich sportowych zmaganiach!


Wg inf z: Urząd Miejski Słupsk