Bartosz Zalewski „Myślę więc pierdzę” – stand-up w Słupsku

Słupsk czeka wieczór z komedią na żywo i Bartoszem Zalewskim, który w swoim nowym programie „Myślę więc pierdzę” bierze na warsztat codzienność, ludzkie absurdy oraz wszystko to, co zwykle trudno ubrać w eleganckie słowa. Będzie nieprzewidywalnie, bezpretensjonalnie i z charakterystycznym dystansem — warto zarezerwować sobie ten wieczór na stand-up.
Szczegóły wydarzenia „Myślę więc pierdzę”
- Data: 6 grudnia 2026 roku, niedziela
- Godzina: 18:00
- Miejsce: Trina Papisten, ul. Filmowa 1, Słupsk
- Wstęp: informacje o cenie biletów i sposobie ich zakupu nie zostały podane w opisie wydarzenia.
Bartosz Zalewski na scenie w Słupsku
Bartosz Zalewski występuje na scenie od 2010 roku. Ma na koncie występy telewizyjne, roast, nagrania solowe i podcasty, a jego styl trudno pomylić z kimkolwiek innym. Zamiast gładkich puent proponuje publiczności kontrolowany chaos, obserwacje z życia i humor, który potrafi skręcić w zupełnie nieoczekiwaną stronę.
Program „Myślę więc pierdzę” zapowiadany jest jako kolejna godzina scenicznego zanurzenia w rozważaniach o człowieku — jego ambicjach, porażkach, codziennym sapaniu i próbach odnalezienia choć odrobiny sensu w tym całym zamieszaniu. To komediowa podróż od początku życia aż po jego nieuchronny finał, opowiedziana w mocno niekonwencjonalnym stylu.
Co jeszcze czeka na publiczność?
Wieczór będzie odpowiedni dla osób, które lubią stand-up oparty na absurdzie, autoironii i bezpośrednich obserwacjach. Po występie przewidziano również wymianę przedmiotów z logo firmy Zaibatsu na inne, równie ciekawe rzeczy.
Ostatnie Artykuły

Nie tylko wykład o cukrzycy. Seniorzy w Damnicy ćwiczyli pomiar glukozy

Flyboard nad kanałem portowym. Ustkę czeka nocny pokaz

Czyste Powietrze po zmianach. Więcej czasu i wyższe dotacje

Seniorzy z gminy Kobylnica poznają internet bezpieczny i użyteczny

Trzy turnusy i dwa regiony. Dzieci z Kobylnicy połączyła wspólna przygoda

Forum Ekonomiczne w Karpaczu wraca z pierwszymi ogłoszonymi gośćmi. To ostatnie dni tańszych zapisów

Bon Senioralny wchodzi w życie. Przed gminami miesiące intensywnych przygotowań

Mammobus przyjedzie do Słupska. Pięć minut może mieć znaczenie

Sztanga, rywalizacja i ograniczona liczba miejsc. Zawody w Bobrownikach

Siedem słupskich ulic czeka większa naprawa. Będą zwężenia

W Słupsku frywolitka wychodzi na mur - mural Mistrza Jana

Trzy statuetki dla aktywnych seniorów. Ruszył konkurs „Srebrne Serce”

Czyste Powietrze po zmianach. Więcej czasu i wyższe dotacje na termomodernizację

Cztery dekady pracy dla mieszkańców. Urszula Żłobińska świętuje jubileusz
Przydatne dane teleadresowe
- Centrum Kształcenia Zawodowego nr 1 w Słupsku - praktyczna nauka zawodu i zakwaterowanie
- Delegatura Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Słupsku - kontakt, godziny, skargi i spory konsumenckie
- Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Słupsku - msze, kontakt, historia
- Parafia Świętej Rodziny w Słupsku - msze, kancelaria, kontakt
- Komenda Miejska Policji w Słupsku - kontakt, wydziały, zgłoszenia
- Schronisko Młodzieżowe przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Gryfitów w Słupsku - kontakt, godziny, informacje
