Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Słupsk

Samozamykacze na lata

Zapoznając się z ofertami firm specjalizujących się w produkcji elementów niezbędnych do montażu drzwi i okien, ale również zamków, wysokozaawansowanych systemów drzwiowych czy różnego rodzaju okuć, warto zwrócić uwagę na propozycje firmy ASSA ABLOY, której flagowymi produktami są między innymi samozamykacze o różnych parametrach i zastosowaniach. Wykorzystanie najlepszych materiałów oraz najnowsze technologie pozwalają cieszyć się produktami ASSA ABLOY przed długie lata.

Dlaczego wybrać ASSA ABLOY?

Firma ASSA ABLOY to jeden z najpopularniejszych i najbardziej przystępnych cenowo producentów na rynku akcesoriów do drzwi i okien. Firma działa na rynku od 25 lat, a powstała w wyniku połączenia dwóch firm, szwedzkiej i fińskiej, które samodzielnie nie odnotowywały znacznych sukcesów na swoich rodzimych rynkach. Zintegrowanie obu przedsiębiorstw zaowocowało powstaniem giganta w skali światowej, którego produkty dobrze znane są zarówno w Europie, jak i za oceanem czy w dalekich zakątkach Azji.

Oprócz samozamykaczy, ASSA ABLOY oferuje również elektromechaniczne zabezpieczenia, które świetnie sprawdzają się w przypadku pomieszczeń o wzmożonej ochronie i autoryzacji wejść i wyjść. Zaawansowane technologicznie mechanizmy skutecznie chronią przed kradzieżami i zapewniają bezpieczeństwo osób znajdujących się za drzwiami wyposażonymi w produkty szwedzko-fińskiej firmy.

Samozamykacze – do czego służą?

Domykacze do drzwi ASSA ALBOY to praktyczne rozwiązanie ułatwiające codzienne życie wielu osób, które zapewnia oszczędność czasu i gwarantuje spokój ducha. Zadanie samozamykacza jest bardzo proste, ale równocześnie bardzo istotne. W skrócie jest to urządzenie, które ma za zadanie zamknąć za nami drzwi, które chwilę wcześniej otworzyliśmy.

Samozamykacz może spełniać swoje zadanie z naszą małą pomocą lub przy użyciu pilota. Oprócz tradycyjnych samozamykaczy działających mechanicznie, w ofercie ASSA ABLOY znajdziemy również urządzenia elektromechaniczne, które zostały wyposażone w elektryczny siłownik, którego działanie możemy zdalnie kontrolować.

Wielozadaniowość

Samozamykacze skandynawskiego producenta konstruowane są w oparciu o najnowsze technologie, które zapewniają ich uniwersalny charakter. Samozamykacze ASSA ALBOY wzbogacone są o wysokiej jakości zawory termiczne, dzięki urządzenia nie wymagają co sezonowego przeglądu i regulowania, dzięki czemu mogą być stosowane zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz. Ponadto materiały, z których wykonane są produkty ASSA ALBOY zapewniają ich długą żywotność i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Rodzaje samozamykaczy

W zależności od potrzeb klientów produkty szwedzko-fińskiej firmy można zakupić w różnych wariantach. Najpopularniejsze są modele z tradycyjnym ramieniem nożycowym, które doskonale pasuje do charakterystyki drzwi uchylnych jednoskrzydłowych. W ofercie ASSA ALBOY dostępne są również samozamykacze wyposażone w szynę ślizgową idealne do drzwi jedno- i dwuskrzydłowych, które świetnie sprawdzają się jako element drzwi przesuwnych.

Samozamykacze ASSA ALBOY posiadają opcję regulacji prędkości zamykania drzwi, dzięki czemu niebezpieczeństwo związane z przypadkowym przytrzaśnięciem naszego ciała niwelowane jest do minimum, a mechanizm działa płynnie i z lekkością. Dodatkowo wszystkie domykacze do drzwi ASSA ALBOY posiadają zabezpieczenie przed silnym, porywistym wiatrem, które świetnie zdaje egzamin w przypadku drzwi zewnętrznych ze względu na ochronę przed niepożądanym uszkodzeniem drzwi.