Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Słupsk

W dzisiejszych czasach możliwość terminowego realizowania celów prywatnych czy zawodowych jest na wagę złota, a chcąc zyskać pełną mobilność, konieczne jest posiadanie komfortowego i bezpiecznego samochodu. Jeżeli nie chcesz kupować nowego lub używanego pojazdu, możesz zdecydować się na najem długoterminowy auta, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem – zarówno wśród osób fizycznych, jak również klientów biznesowych. Sprawdźmy, jakie korzyści usługi tego typu przyniosą Twojej firmie!

Najem długoterminowy auta – 5 najważniejszych korzyści

Po pierwsze – Optymalizacja kosztów

Każdy przedsiębiorą dąży do optymalizacji kosztów i uzyskania jak największych oszczędności, a najem długoterminowy auta zdecydowanie Ci to umożliwi. Przede wszystkim dlatego, że nie będziesz musiał kupować nowego samochodu, a miesięczne kwoty, jakie zapłacisz, będą niskie i – co najważniejsze – dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb oraz możliwości. Co więcej – zyskasz możliwość zaliczenia wszelkich odsetek oraz odpisów amortyzacyjnych do kosztów uzyskania przychodu, co będzie niezwykle korzystne dla Twojego przedsiębiorstwa.

Po drugie – Komfort i bezpieczeństwo podróżowania

Dzięki najmowi długoterminowemu, wzmocnisz swoją firmową flotę samochodów pojazdem, który zapewni Ci komfortowe i bezpieczne podróżowanie nawet na najdłuższej trasie. Będziesz mógł wybrać zarówno samochody używane, jak również fabrycznie nowe (co szczególnie polecamy) od najlepszych producentów – również te najnowsze modele. Co więcej, zyskasz wysoki limit kilometrów, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z wynajętego samochodu bez żadnych ograniczeń.

Po trzecie – Liczne usługi dodatkowe

Zarówno wypożyczalnia samochodów luksusowych, jak i zwykłych, zapewni Ci dostęp do różnych usług dodatkowych. Zwykle są one dostępne w specjalnych pakietach, które możesz wybrać pod kątem swoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Standardowo zawsze zyskasz wysoki limit kilometrów (nawet 30-40 tysięcy), jak również gwarancję fabryczną na cały okres trwania umowy. Korzystając z wyższych pakietów, będziesz mógł również liczyć na pełen pakiet ubezpieczeń, darmowe usługi serwisowe i przeglądy, samochód zastępczy, a nawet opony letnie czy zimowe!

Po czwarte – Oszczędność czasu i nerwów

Warto wspomnieć również o tym, że długoterminowy wynajem auta to rozwiązanie pozwalające Ci zaoszczędzić czas, ponieważ rezerwacja samochodu odbywa się poprzez specjalny formularz, który znajdziesz na stronie internetowej wypożyczalni. To dzięki niemu określisz wszelkie korzystne dla siebie warunki współpracy, a umowę podpiszesz przy odbiorze auta. To proces bardzo szybki i bezproblemowy!

Po piąte - Swoboda

W większości przypadków najem długoterminowy samochodów jest rozwiązaniem bardzo elastycznym, dzięki któremu zwiększysz dowolnie limit kilometrów, nie będziesz musiał uiszczać przedpłaty, a nawet wyjedziesz za granicę. Co więcej – to Ty decydujesz czy przedłużyć umowę z wypożyczalnią (możesz też wybrać inny samochód!), czy ją zakończysz. Bez konieczności wykupywania samochodu na własność.

Wszystkie te korzyści powodują, że długoterminowy wynajem samochodów cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem – jeżeli więc chcesz zyskać mobilność znajdź odpowiednią wypożyczalnię i ciesz się najwyższym komfortem oraz bezpieczeństwem podróżowania!

Najem długoterminowy auta – jakie korzyści przyniesie Twojej firmie?