Funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Słupsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży różnego rodzaju perfum na łączną stratę blisko 1100 zł, do której doszło w dniu 28.01.2020 r., w jednej ze słupskich drogerii.

Referat Dochodzeniowo-Śledczy Komisariatu Policji I w Słupsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży z dnia 28 stycznia 2020 r. z jednej ze słupskich drogerii perfum o wartości 1096,92 zł.


Jak ustalono, sprawcą był mężczyzna przedstawiony poniżej na załączonych zdjęciach, wiek ok. 50-60 lat, wzrostu ok. 170 cm, krępej budowy ciała, ubrany w kurtkę z kapturem koloru czarnego, spodnie koloru szarego, sweter koloru czarnego oraz czapkę koloru czarnego. 


Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji I w Słupsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 59 848 06 45 lub 112 bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.