Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Słupsk

„MATEUSZ Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 2021 300 ZŁ -28.03.2021 TATA” – pieniądze w tak podpisanej kopercie wróciły do Mateusza, który jak się okazało, zgubił świąteczny prezent od taty. Po odbiór stawiła się mama 13-latka. O tym, że zguba jest do odbioru na Policji, dowiedziała się od rodziny i znajomych, którzy o sprawie przeczytali w Internecie.

Dzielnicowy z Komisariatu I Policji w Słupsku przekazał pieniądze w kopercie opisanej: ” MATEUSZ Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 2021 300 ZŁ -28.03.2021 TATA” . Po odbiór jak się okazało zgubionej przesyłki przez syna, stawiła się jego mama. O tym, że policjanci szukają właściciela prezentu świątecznego, poinformowali ją bliscy, którzy zobaczyli te informacje w Internecie.

Pani Wioletta okazała dokumenty świadczące o tym, że koperta należy do jej 13-letniego syna i opowiedziała o okolicznościach utraty pieniędzy. Kolejno dzielnicowy skontaktował się z ojcem chłopca, który potwierdził nadanie przesyłki. Pan Marek jednocześnie wyraził swoją wdzięczność dla znalazcy i podziękował policjantom za zaangażowanie w tę sprawę.

  • koperta z pieniedzmi
  • koperta z pieniedzmi