Policja Słupsk: ŚWIĄTECZNY PREZENT OD TATY TRAFIŁ DO MATEUSZA. ZGUBĘ PRZEKAZAŁ DZIELNICOWY

1 min czytania

MATEUSZ Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 2021 300 ZŁ -28.03.2021 TATA” pieniądze w tak podpisanej kopercie wróciły do Mateusza, który jak się okazało, zgubił świąteczny prezent od taty. Po odbiór stawiła się mama 13-latka. O tym, że zguba jest do odbioru na Policji, dowiedziała się od rodziny i znajomych, którzy o sprawie przeczytali w Internecie.

Dzielnicowy z Komisariatu I Policji w Słupsku przekazał pieniądze w kopercie opisanej: ” MATEUSZ Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 2021 300 ZŁ -28.03.2021 TATA” . Po odbiór jak się okazało zgubionej przesyłki przez syna, stawiła się jego mama. O tym, że policjanci szukają właściciela prezentu świątecznego, poinformowali ją bliscy, którzy zobaczyli te informacje w Internecie.

Pani Wioletta okazała dokumenty świadczące o tym, że koperta należy do jej 13-letniego syna i opowiedziała o okolicznościach utraty pieniędzy. Kolejno dzielnicowy skontaktował się z ojcem chłopca, który potwierdził nadanie przesyłki. Pan Marek jednocześnie wyraził swoją wdzięczność dla znalazcy i podziękował policjantom za zaangażowanie w tę sprawę.

Komenda Miejska Policji w Słupsku, pomorska.policja.gov.pl/pom/informacje/wiadomosci/99559,Swiateczny-prezent-od-taty-trafil-do-Mateusza-Zgube-przekazal-dzielnicowy.html

Autor: krystian