Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Słupsk

plakat AN PI 1

 Latem czytamy romanse np. o inteligentnej i atrakcyjnej studentce zarządzania, która przez przypadek wchodzi w świat sponsoringu. Książka początkowo została napisana w języku angielskim i opublikowana na Amazonie pt. Mr. Perfect. Dziś dostosowana do polskich realiów, w nieco zmienionej formie ponownie trafia na półki księgarń. Podczas spotkania dowiemy się więcej o przeżyciach Eli i razem z autorką odpowiemy na pytanie, czy Pan Idealny jest naprawdę taki idealny?

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku zaprasza na spotkanie z Agnieszką Niezgodą autorką książki pt. „Pan Idealny” w czwartek 22 lipca 2021 r. godz. 17:00 do Czytelni Głównej przy ul. Grodzkiej 3.

Prowadzenie spotkania Danuta M. Sroka

Agnieszka Niezgoda – mieszkanka Warszawy, która dzieciństwo i młodość spędziła w Słupsku i jego okolicach. Humanistka – absolwentka Szkoły Głównej Handlowej. Miłośniczka aromaterapii i medycyny naturalnej, lubiąca łączyć to, co konwencjonalne i niekonwencjonalne. Autorka „Chwili nieuwagi” i „Niespodzianki” oraz trzech anglojęzycznych ebooków: „Unexpected”, Complicated” oraz „Mr. Perfect”, który stał się pierwowzorem dla „Pana Idealnego”.

Ze względu na ograniczenia pandemiczne ilość miejsc ograniczona. Wejściówki do odbioru w Pracowni Regionalnej MBP przy ul. Grodzkiej 3 w Słupsku.