Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Słupsk

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Gardnie Wielkiej otrzymali nowy radiowóz. Samochód został zakupiony ze środków Komendy Głównej Policji oraz gminy Smołdzino. Policjanci będą wykorzystywać go w ramach codziennych służb, co z pewnością wpłynie na wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców gminy. Dzisiaj odbyło się uroczyste przekazanie.

Dzisiaj przed Posterunkiem Policji w Gardnie Wielkiej nastąpiło uroczyste przekazanie policjantom nowego radiowozu. Flotę policyjnych aut zasilił nowy oznakowany pojazd marki Kia Sportage. Podczas uroczystego przekazania kluczyków na ręce kierownika posterunku asp.szt. Dariusza Pawłyny, wójt gminy Smołdzino Arkadiusz Walach wyraził swoje zadowolenie z dotychczasowej działalności policjantów na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców gminy.

W trakcie uroczystości Komendant Miejski Policji w Słupsku mł. insp. Tomasz Majkowski, dziękując włodarzom Gminy Smołdzino, wyraził przekonanie, że nowy radiowóz wpłynie na jeszcze lepszą skuteczność stróżów prawa i pozwoli sprawnie dotrzeć do każdego zakątka gminy.

Nowy radiowóz został zakupiony ze środków pochodzących z Komendy Głównej Policji i gminy Smołdzino. W ten sposób samorząd przyczynili się do wzmocnienia i unowocześnienia floty radiowozów będących na wyposażeniu policjantów, co w znacznym stopniu ułatwi realizację ich obowiązków podczas codziennej służby.

  • przekazanie radiowozu komendantowi posterunku
  • przekazanie radiowozu komendantowi posterunku
  • przekazanie radiowozu komendantowi posterunku
  • przekazanie radiowozu komendantowi posterunku