Wójt Gminy Smołdzino Pan Arkadiusz Walach nagrodził funkcjonariuszy i pracownika z Komisariatu Policji w Smołdzinie za ich wkład w bezpieczeństwo na rzecz lokalnej społeczności. Uroczyste wręczenie podziękowań odbyło się wczoraj podczas sesji Rady Gminy Smołdzino.

W czwartek 15 września, podczas Sesji Rady Gminy Smołdzino, Wójt Gminy Pan Arkadiusz Walach, w obecności samorządowców i Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku nadkom. Mariusza Mejera podziękował policjantom, którzy na co dzień pełnią wzorową służbę na rzecz lokalnej społeczności. Wójt Gminy w pierwszych słowach zwrócił się do Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku i wyraził wdzięczność za zaangażowanie jakie funkcjonariusze z Posterunku Policji w Smołdzinie wykazują, aby na terenie gminy było bezpiecznie.

Nagrodzeni to asp. szt. Dariusz Pawłyna – Kierownik Posterunku Policji w Smołdzinie, dzielnicowi asp. Dariusz Iwanik i mł. asp. Bartosz Ostrowski, a także Pani Marta Rzeźnicka – pracownik cywilny. Wszystkie te osoby nie są anonimowe dla lokalnej społeczności, która zawsze może zwrócić się do nich ze swoimi problemami, a także uzyskać niezbędną pomoc.

Jeżeli ty też chcesz robić coś wyjątkowego i mieć realny wpływ na bezpieczeństwo mieszkańców złóż wymagane dokumenty w Komendzie Miejskiej Policji w Słupsku lub Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku i zostań policjantem. Czekamy właśnie na Ciebie! Więcej informacji pod numerami telefonów 47 74 20 541 lub 691 420.