Słupski Ośrodek Kultury: Walentynki w Rondzie - spektakl
Zapomnij o samotności w Walentynki i pozwól, by teatr zabrał Cię w podróż po labiryncie ludzkich emocji. Słupski świat kultury ma wyjątkowe wydarzenie właśnie dla Ciebie!
  • Przedstawienie "Siostry" w wykonaniu lokalnych artystów teatralnych
  • Walentynkowy wieczór w otoczeniu dramatu i pasji
  • Twórczość A. Czechowa i J. Głowackiego jako inspiracja dla współczesnych interpretacji
  • Ożywiona muzyka i pełne emocji aktorstwo w jednym z najbardziej cenionych ośrodków kultury

W magiczny dzień zakochanych, 14 lutego, Słupski Ośrodek Teatralny RONDO stanie się areną niezwykłego wydarzenia kulturalnego. "Siostry", spektakl który przeniesie widzów w świat skomplikowanych relacji i emocjonalnych turbulencji, odbędzie się o godzinie 18:00 na scenie przy ulicy Niedziałkowskiego 5a.

Wystąpią znakomici aktorzy z zespołów Teatr Dojrzały i Poczekalnia Snów, wśród których zobaczymy takie osobistości jak Danuta Magierska, Jerzy Zellma czy Lena Arciszewska. Historie, które przedstawią, oparte są na tekstach klasycznych mistrzów dramatu – Antona Czechowa oraz współczesnego wizjonera, Jana Głowackiego.

Reżyserem spektaklu jest Wiesław Dawidczyk, który dodatkowo wzbogacił przedstawienie o pasjonującą oprawę muzyczną. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie można nabyć w kasie teatru w cenie 20 złotych, co jest wspaniałą okazją, aby spędzić wieczór w niebanalny sposób.

Ten walentynkowy wieczór obiecuje być nie tylko okazją do świętowania miłości, ale też do refleksji nad ludzkimi uczuciami i relacjami, które choć czasem skomplikowane, są warte zrozumienia i przeżywania. Niech ten wyjątkowy wieczór w Rondzie stanie się przestrzenią, gdzie sztuka i uczucia splatają się w niezapomniane doświadczenie.


Na podstawie: Słupski Ośrodek Kultury