Warsztaty familijne ze Strażniczką smoków w Słupskim Ośrodku Kultury
Zapraszamy na kreatywne warsztaty dla rodzin z dziećmi, które odbędą się już w najbliższą niedzielę. W programie przewidziano nie tylko projekcję filmu "Strażniczka smoków", ale również szereg zajęć plastycznych. To doskonała okazja, by wspólnie spędzić czas, rozwijając wyobraźnię i kreatywność.
  1. Warsztaty odbędą się w najbliższą niedzielę, 19 maja.
  2. Początek seansu filmowego zaplanowano na godzinę 12:00.
  3. Udział w warsztatach jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja telefoniczna.
  4. Do udziału w warsztatach konieczne jest posiadanie biletu na film.

Podczas warsztatów, dzieci wraz z opiekunami będą miały okazję do wykazania się kreatywnością, pracując z różnorodnymi materiałami plastycznymi takimi jak kredki, papier, kleje i nożyczki. Całość zajęć zainspirowana będzie tematyką filmu "Strażniczka smoków", co pozwoli na jeszcze większe zanurzenie się w magiczny świat kinematografii i sztuki.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 507 846 243. To wyjątkowa okazja, by rozwijać artystyczne zdolności podczas rodzinnej zabawy, a także by cieszyć się wspólnym czasem i twórczymi aktywnościami, które z pewnością pozostaną na długo w pamięci młodych uczestników.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tej niezwykłej przygodzie, która łączy elementy edukacyjne z dobrą zabawą. Nie przegapcie tej okazji do wspólnego tworzenia i eksplorowania świata wyobraźni!


Słupski Ośrodek Kultury