Zaproszenie dla uczniów i nauczycieli do programu Edukacja Młode Horyzonty 2024/2025
Program Edukacja Młode Horyzonty zaprasza wszystkie przedszkola i szkoły podstawowe do udziału w nowym roku szkolnym 2024/2025. To wyjątkowa okazja, by uczniowie mogli doświadczyć edukacji przez film, rozwijając swoje zainteresowania i kompetencje.
  1. Zapisy na program już ruszyły.
  2. Seanse filmowe od października do kwietnia.
  3. Oferta dostosowana do różnych grup wiekowych.
  4. Współpraca z kinem Rejs.

Program Edukacja Młode Horyzonty (EMH) powraca, oferując przedszkolakom i uczniom szkół podstawowych wyjątkową możliwość uczestnictwa w comiesięcznych projekcjach filmowych. Seanse będą odbywać się od października do kwietnia w kinie Rejs Słupskiego Ośrodka Kultury.

W ramach programu, każda grupa wiekowa będzie miała okazję uczestniczyć w tematycznych cyklach filmowych, które są dostosowane do ich poziomu edukacyjnego. Dla przedszkolaków przygotowano cykl CHODZĘ DO KINA, dla uczniów klas I-III FILMOWE SEKRETY, dla klas IV-VI MŁODZI W OBIEKTYWIE, a dla najstarszych uczniów, klas VII-VIII, EGZAMIN ÓSMOKLASISTY.

Udział w programie to nie tylko okazja do obejrzenia wartościowych filmów, ale również do nauki poprzez materiały audiowizualne. Takie podejście pomaga przygotować uczniów do odbioru tekstów kultury, rozwija ich ciekawość świata oraz zainteresowania. Filmy wybrane do programu są zgodne z podstawą programową MEN i wspierają nauczycieli w realizacji celów edukacyjnych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z kinem Rejs pod numerem telefonu 507 846 243. To doskonała okazja, by wzbogacić edukację dzieci i młodzieży o nowe, inspirujące doświadczenia.


DK Słupsk