Rowerowa Gra Miejska w Słupsku na Dzień Dziecka

Wszystkich miłośników rowerowych przygód zapraszamy do udziału w wyjątkowej Rowerowej Grze Miejskiej, organizowanej z okazji Dnia Dziecka. Spędź aktywnie czas i rozwiązuj zagadki, przemierzając malownicze trasy naszego miasta!

  1. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca 2024 r. w godzinach 13:00-16:00.
  2. Trasa obejmuje około 7 km z 10 punktami kontrolnymi.
  3. Rejestracja online trwa od 21 maja do 31 maja 2024 r.
  4. Najlepsze zespoły otrzymają zestawy gadżetów.

W ramach obchodów Dnia Dziecka, Prezydent Miasta Krystyna Danilecka-Wojewódzka serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w Rowerowej Grze Miejskiej. Start przewidziany jest na 2 czerwca 2024 roku, a uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w godzinach od 13:00 do 16:00.

Na starcie każdy zespół otrzyma specjalną kartę zadań, która wskaże trasę o długości około 7 km. Na trasie znajdzie się 10 punktów kontrolnych, na których czekać będą zagadki do rozwiązania. Drużyny za każde prawidłowo wykonane zadanie otrzymają 1 punkt, a 20 najlepszych zespołów zostanie nagrodzonych zestawami gadżetów.

Rejestracja uczestników jest możliwa online od 21 maja do 31 maja 2024 roku. Dla tych, którzy nie zdążą się zarejestrować przez internet, istnieje możliwość zapisania się na miejscu w dniu imprezy, na Placu Powstańców Warszawskich, w godzinach od 12:30 do 13:00.

Zabawa skierowana jest do wszystkich mieszkańców miasta, niezależnie od wieku. Organizatorzy zapewniają, że będzie to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, jednocześnie poznając lepiej nasze miasto.

Do udziału w grze niezbędny będzie telefon komórkowy z możliwością skanowania kodów QR. Warto więc upewnić się, że nasz sprzęt jest gotowy na to wyzwanie!

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Słupsk, a współorganizatorem Stowarzyszenie STR Szprycha. Partnerami imprezy są Dobry Ruch, Dolina Charlotty, SOSIR oraz Word.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w tej wyjątkowej inicjatywie! To doskonała okazja, aby aktywnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, odkrywając uroki naszego miasta.


Na podst. Urząd Miejski Słupsk