Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Słupsk

Fot. Pixabay

Centrum Inicjatyw Obywatelskich i Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych zapraszają na Pomorskie Forum Inicjatyw Pozarządowych, które odbędzie się 29 i 30 sierpnia w Słupsku.

Duże wydarzenie, którego tym razem Słupsk jest gospodarzem, stanowi doskonałą okazję do skorzystania z możliwości uczestnictwa w dyskusji, wymiany doświadczeń, skorzystania ze spotkań z ludźmi z innych rejonów naszego województwa.
Celem Forum jest integracja trzeciego sektora, wymiana informacji i dobrych praktyk dot. działalności organizacji pozarządowych, konsultowanie istotnych kwestii dotyczących rozwoju oraz współpracy szeroko rozumianych organizacji społecznych.

W imieniu organizatorów zapraszamy do zapisów na to wydarzenie. Szczegółowe informacje pod nr tel. 59 840 29 20 oraz na stronie CIO (link-kliknij), gdzie można zapoznać się ze szczegółowym programem Forum.
Formularz zgłoszeniowy(do pobrania) należy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pierwszy dzień będzie miał charakter wykładowy, którego panelistami będą krajowi eksperci. Drugi dzień zostanie przeprowadzony metodą warsztatową, z częścią w formule open space, do której uczestnicy będą mogli zgłaszać swoje tematy.

Na wydarzenie zaproszeni są przedstawiciele organizacji pozarządowych, podmiotów ekonomii społecznej oraz jednostek samorządu terytorialnego.