Zapraszamy na spotkanie z Ałbeną Grabowską, które odbędzie się 21 września 2022 r. | godz.17:00 | Czytelnia Biblioteki Głównej
 
Tym razem naszym gościem na spotkaniu autorskim będzie Ałbena Grabowska, jedna z najpopularniejszych i najpoczytniejszych współczesnych pisarek polskich. Książki autorki o polsko -bułgarskich korzeniach, którym zawdzięcza niezwykłe imię, należą do najczęściej wypożyczanych nie tylko w słupskiej książnicy. Ogromną popularność wśród czytelników zawdzięcza przede wszystkim bestsellerowej sadze Stulecie Winnych.
 
Ałbena Grabowska o sobie zawsze mówi skromnie, widać jednak, że pisanie to dla niej nie tylko zawód, ale też pasja. Zbieranie faktów, ciekawostek z miejsca zamieszkania, osadzanie bohaterów w konkretnych realiach, gromadzenie wspomnień rodzinnych, zapisywanie snów i, oczywiście, trudy łączenia zawodu lekarza z pracą pisarza – o tym wszystkim porozmawiamy podczas spotkania, na które zapraszamy już 21 września o godzinie 17.00 w czytelni Biblioteki Głównej przy ul. Grodzkiej.
 
Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
fashion sale Poster Landscape 1200628 px