Narodowa Kapela Bandurzystów z Kijowa wystąpi w Słupsku 2 czerwca
Wielbiciele muzyki z pewnością nie mogą przegapić wyjątkowego wydarzenia, które odbędzie się już 2 czerwca. W Słupsku, w auli Uniwersytetu Pomorskiego, wystąpi Narodowa Zasłużona Kapela Bandurzystów z Kijowa. To nie tylko uczta dla uszu, ale także szansa na wsparcie szlachetnej sprawy.
  1. Koncert Narodowej Zasłużonej Kapeli Bandurzystów
  2. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca o godzinie 18:00
  3. Miejsce: Aula Uniwersytetu Pomorskiego w Słupsku
  4. Zbiórka na wsparcie żołnierzy ukraińskich

Koncert ma charakter charytatywno-dziękczynny. W trakcie wydarzenia zbierane będą dobrowolne datki pieniężne, które zostaną przekazane na wsparcie żołnierzy ukraińskich walczących na froncie. To doskonała okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym – cieszyć się wspaniałą muzyką i jednocześnie wspomóc tych, którzy walczą o wolność swojego kraju.

Wydarzenie odbędzie się w auli Uniwersytetu Pomorskiego przy ul. Kozietulskiego 7. Start przewidziany jest na godzinę 18:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w tym wyjątkowym koncercie. Przyjdźcie, posłuchajcie i wesprzyjcie potrzebujących!

W razie dodatkowych pytań, organizatorzy zachęcają do kontaktu pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. To niepowtarzalna okazja, by doświadczyć kultury naszych wschodnich sąsiadów i okazać solidarność w trudnych czasach.


Wg inf z: Urząd Miejski Słupsk