Złote Gody: Pięć par ze Słupska świętowało 50-lecie małżeństwa

Pięć par ze Słupska świętowało swój niezwykły jubileusz 50-lecia małżeństwa. Wydarzenie to było okazją do wspomnień i refleksji nad wspólnie spędzonymi latami.

  1. Uroczystość odbyła się w Ratuszu.
  2. Medale wręczyła Prezydent Miasta.
  3. Pięć par obchodziło swoje "Złote Gody".
  4. Świętowano wspólne przeżycia i wspomnienia.

Uroczystość miała miejsce 18 maja 2024 roku w sali konferencyjnej Ratusza. Była to szczególna chwila, w której pięć par małżeńskich ze Słupska mogło spojrzeć wstecz na swoje wspólne życie. Jubileusz ten był nie tylko okazją do świętowania, ale również do refleksji nad zmieniającym się na przestrzeni lat uczuciem dwojga ludzi.

Pani Krystyna Danilecka-Wojewódzka, Prezydent Miasta Słupska, wręczyła jubilatom "Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie". Wyróżnienie to jest symbolem uznania dla wytrwałości i miłości, które przetrwały próbę czasu.

Serdeczne życzenia trafiły do wyjątkowych par:

a) Państwo Jolanta i Zdzisław Duś – 51 lat małżeństwa
b) Państwo Renata Lewandowska-Jursza – 51 lat małżeństwa
c) Państwo Irena i Julian Krzyżanek – prawie 52 lata małżeństwa
d) Państwo Maria i Jerzy Mikuccy – prawie 51 lat małżeństwa
e) Państwo Halina i Mieczysław Ślizak – prawie 51 lat małżeństwa

Każda z tych par ma za sobą długą drogę pełną wspólnych przeżyć, radości, a także wyzwań. Jubileusz "Złotych Godów" jest dowodem na to, że miłość i oddanie mogą przetrwać wiele lat, niezależnie od trudności, jakie napotykają na swojej drodze.

Wspólne świętowanie było nie tylko okazją do wręczenia odznaczeń, ale również do dzielenia się wspomnieniami i refleksjami. Tego rodzaju uroczystości przypominają nam o wartości trwałych relacji i sile miłości, która potrafi przezwyciężyć wiele przeszkód.


Źródło: Urząd Miejski Słupsk