Słupski Ośrodek Kultury: Festiwal
Już wkrótce mieszkańcy będą mogli uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu kulturalnym! Słupski Ośrodek Kultury zaprasza na festiwal „Miłość Niejeden Ma Kolor!”, podczas którego zobaczymy filmy poruszające różnorodne aspekty miłości.
  1. Festiwal „Miłość Niejeden Ma Kolor!”
  2. Pokazy filmowe i spotkania z gośćmi
  3. Filmy o różnorodnych aspektach miłości
  4. Premiery i spotkania z twórcami

W piątek, 28 czerwca, o godzinie 16:00 rozpocznie się pokaz filmu "My Dwie" w reżyserii Filippo Meneghetti. Jest to opowieść o dwóch kobietach, których miłość musi pokonać wiele przeszkód.

Tego samego dnia, o godzinie 18:00, widzowie będą mogli obejrzeć przedpremierowy pokaz filmu "Marscarpone 2: Tęczowy Tort" w reżyserii Alessandro Guida. To pełna humoru i wzruszeń historia, która na pewno zostanie w pamięci widzów na długo.

W sobotę, 29 czerwca, o godzinie 16:00 zaplanowano pokaz filmu "Sukienka Oskara" w reżyserii Hüseyina Tabaka. Po seansie odbędzie się spotkanie z zaproszonymi gośćmi, które poprowadzi Magdalena Pilecka, autorka bloga „Ka”. Film opowiada historię Alexa i jego mamy, ukazując ich codzienne zmagania i niezwykłą więź.

Wieczorem tego samego dnia, o godzinie 20:15, wyświetlony zostanie film "Jump Darling" w reżyserii Philipa J. Connella. To poruszająca opowieść o młodym człowieku, który odnajduje siebie w świecie pełnym wyzwań.

Wydarzenie to jest doskonałą okazją, aby zobaczyć filmy, które rzadko trafiają do szerokiej dystrybucji, a także spotkać się z ich twórcami i porozmawiać na temat różnorodnych form miłości. Festiwal „Miłość Niejeden Ma Kolor!” to święto kina i miłości w najróżniejszych jej odcieniach.


Na podst. Słupski Ośrodek Kultury