123. urodziny ratusza: Agnieszka Chylińska gwiazdą wieczoru 30 czerwca
W najbliższą niedzielę, 30 czerwca, mieszkańcy będą mieli okazję świętować 123. urodziny ratusza. Program wydarzeń jest bogaty i różnorodny, a kulminacją dnia będzie koncert Agnieszki Chylińskiej. Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje, które z pewnością przyciągną zarówno młodszych, jak i starszych mieszkańców.
  1. Uroczysty koncert Słupskiej Sinfonietty z Darią Sikorską
  2. Strefa fitness i spektakl teatralny dla dzieci
  3. Główna atrakcja - koncert Agnieszki Chylińskiej
  4. Wieczorna niespodzianka na ratuszowym balkonie

W ramach obchodów 123. urodzin ratusza, mieszkańcy będą mogli uczestniczyć w wielu ciekawych wydarzeniach. Impreza rozpocznie się uroczystym koncertem Słupskiej Sinfonietty z udziałem Darii Sikorskiej. Po koncercie, tradycyjnie, czekać będzie tort urodzinowy dla wszystkich gości.

Po oficjalnej części, w programie znajdą się m.in. zajęcia fitness prowadzone przez instruktorów z Parku Wodnego 3 Fale oraz spektakl teatralny Teatru Lalki Tęcza na dziedzińcu ratusza, który z pewnością zachwyci najmłodszych uczestników. Dzieci będą mogły również korzystać z licznych atrakcji, takich jak dmuchańce czy kącik zabaw przygotowany przez Słupski Ośrodek Kultury i firmę Perla.

Dla miłośników aktywności fizycznej przygotowano bieg na wieżę ratuszową oraz pokazy taneczne grup Mapi, Casa de Salsa i Active Dance Słupsk. Na scenie pojawią się także lokalne zespoły i artyści, w tym Natalia Muianga, której kojący głos wprowadzi uczestników w wyjątkowy nastrój.

Od godziny 13:00 dostępne będą stoiska gastronomiczne i handlowe, a także punkty z animacjami dla dzieci. Warto również skorzystać z możliwości zwiedzania zabytkowych zakamarków ratusza z przewodnikiem. Zwiedzanie zakończy się quizami i konkursami, które od lat cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców.

Na koniec dnia, o godzinie 20:00, na scenie przed ratuszem wystąpi Agnieszka Chylińska, której koncert z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem. Po koncercie, na balkonie ratusza czekać będzie niespodzianka przygotowana przez organizatorów.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania 123. urodzin ratusza. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Sponsorem koncertu Agnieszki Chylińskiej i partnerem tegorocznych obchodów jest firma Perla Polska.


Na podst. Urząd Miejski w Słupsku