Usługi self storage coraz popularniejsze w Polsce

Popularne w krajach rozwiniętych powierzchnie magazynowe na wynajem, czyli self storage, cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Z roku na rok w naszym kraju przybywa tego typu obiektów. Jedną z firm oferujących usługi self storage jest Less Mess Storage. Dowiedzmy się zatem, gdzie możemy znaleźć ich magazyny i kiedy warto z nich skorzystać.

Less Mess Storage - lokalizacja i zasady współpracy

Hale magazynowe firmy Less Mess Storage - https://www.lessmess.storage/ - znajdują się w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Aby wynająć jeden z boksów, musimy w pierwszej kolejności ustalić, jak duża powierzchnia jest nam potrzebna. W oszacowaniu tego pomogą nam zamieszczone na stronie firmy wizualizacje oraz dokładne opisy pomieszczeń. Następny krok to podpisanie umowy. Jej tekst jest zrozumiały i czytelny dla każdego klienta. Niewątpliwą zaletą usługi jest jej elastyczność - osoba wynajmująca pomieszczenie ma możliwość wydłużenia okresu jego użytkowania. Po dopełnieniu formalności każdy klient otrzymuje swój osobisty kod dostępu, który umożliwia mu wejście do magazynu 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Kody przydzielane są do konkretnego pomieszczenia. Dodatkowo wszystkie boksy zabezpieczone są własną kłódką klienta. Firma Less Mess Storage oferuje także usługi dodatkowe takie jak odbiór i wysyłka paczek, a także niszczenie dokumentów i danych. Ponadto w każdej lokalizacji firmy oraz w sklepie internetowym można kupić pudełka, taśmy, folie i inne akcesoria niezbędne do spakowania i przechowywania naszych rzeczy.

Klient biznesowy

Przedsiębiorcy z różnych branż to spora grupa klientów firm self storage. Pomieszczenia magazynowe cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli biur, którzy mogą bezpiecznie archiwizować tam swoje dokumenty, dzięki czemu nie muszą przeznaczać na to przestrzeni w swoich placówkach. Self Storage to doskonałe rozwiązanie także dla mniejszych przedsiębiorców, którzy w magazynach mogą składować nadwyżkę swoich towarów, na które nie mają dostatecznej ilości miejsca np. w sklepie czy salonie. Boksy Less Mess Storage są także fenomenalną skrytką na przedmioty, które chcemy zaprezentować swoim potencjalnym klientom albo na materiały promocyjne, gdyż możemy mieć do nich dostęp w każdej chwili.

Klient indywidualny

Oferta Less Mess Storage skierowana jest także do klientów indywidualnych. W naszym codziennym życiu jest mnóstwo takich sytuacji, kiedy dodatkowe miejsce do przechowywania różnych rzeczy wydaje się być niezbędne. Jedną z nich jest bez wątpienia przeprowadzka. Dzięki usługom self storage możemy zostawić meble czy inne przedmioty na pewien czas w bezpiecznym miejscu i zupełnie się o nie nie martwić, a jednocześnie uniknąć irytujących sytuacji, kiedy wypełnione po brzegi pudła przeszkadzają nam w swobodnym wykończeniu nowego mieszkania. Wynajęta skrytka świetnie sprawdzi się również w przypadku, kiedy na pewien czas przeprowadzamy się w inne miejsce, np. wyjeżdżając w delegację. Dzięki usługom self storage nie musimy prosić znajomych czy rodziny o tymczasowe przechowanie naszych rzeczy, a także zyskamy pewność, że przedmioty czekają na nas w bezpiecznym i czystym miejscu.