Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zatrzymali 35-letniego słupszczanina, który w miejscu swojego zamieszkania ukrywał amfetaminę i marihuanę. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni zajmujący zwalczaniem się przestępczości narkotykowej ustalili, że pewien mieszkaniec Słupska może mieć w swoim mieszkaniu znaczne ilości środków odurzających. Wczoraj mundurowi udali się pod wskazany adres, gdzie zastali 35-latka, który zaprzeczył, aby ukrywał jakiekolwiek narkotyki. Uwagę policjantów zwróciło jednak nerwowe zachowanie tego mężczyzny, w związku z czym dokładnie sprawdzili jego mieszkanie, a w trakcie przeszukania znaleźli worek z białym proszkiem i torebkę z suszem roślinnym. Słupszczanin został zatrzymany i przewieziony na komendę, a narkotyki zostały zabezpieczone jako dowód w sprawie. Dokładne sprawdzenie i zważenie znalezionych środków wskazało, że jest to blisko 200 gramów amfetaminy i 10 gramów marihuany.

35-letni słupszczanin usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.