Wyjątkowe dermokosmetyki na łuszczycę

Łuszczyca charakteryzuje się przede wszystkim zmianami skórnymi, wynikającymi z zaburzonego procesu regeneracji naskórka. Na zaczerwienionej skórze pojawiają się specyficzne blaszki łuszczycowe, zazwyczaj obejmują: łokcie, kolana, owłosioną skórę głowy oraz okolice lędźwi. Zmiany są w stanie rozprzestrzeniać się i obejmować nawet całą powierzchnię ciała. Choć zdarza się to rzadko. W miejscach, gdzie choroba się zaostrza, plamy łuszczycowe często swędzą. Na końcu łuszczyca atakuje stawy. Dermatoza wymaga regularnych wizyt dermatologicznych oraz odpowiedniej pielęgnacji.

Jakie powinny być preparaty na łuszczycę?

Niezwykle istotna jest regeneracja zniszczonych struktur, zatrzymania nadmiernego procesu łuszczenia naskórka. Nie wiesz, jak kupić właściwe kosmetyki na łuszczycę? Co będzie najlepsze, specjalny: balsam na łuszczycę, krem na łuszczycę, czy jedynym ratunkiem jest maść na łuszczycę? Musisz wiedzieć, że kluczowa jest ich konsystencja oraz skład.

Składniki, jakie powinny zawierać dermokosmetyki na łuszczycę, które okazują się bardzo skuteczne w niwelowaniu objawów łuszczycy

Dermokosmetyki na łuszczycę muszą wyróżniać się swoją formułą, bazującą na naturalnych składnikach aktywnych. Szczególnie ważne przy łuszczycy są:

  • Pirokton olaminy – działa przeciwzapalnie, ściągająco, regeneracyjnie, przeciwbakteryjnie i oczyszczająco. Reguluje pracę gruczołów łojowych, ponadto przywraca skórze właściwe pH.
  • Dziegieć brzozowy – zabija pasożyty oraz grzyby. Niweluje problem łuszczenia, intensywnie nawilża, odżywia i regeneruje.
  • Ichtiol – oczyszcza, łagodzi stany zapalne i też zapobiega ich nawrotom. Wspiera proces regeneracji, jak również silnie oddziaływuje na bakterie.
  • Kwas mlekowy – złuszcza martwy naskórek, oczyszcza pory, silnie nawilża. Eliminuje infekcje skórne, działa przeciwbakteryjnie. Co też ważne zapobiega tworzeniu się zaskórników, przywraca prawidłowe pH, odżywia skórę, a także uodparnia ją na wpływ czynników zewnętrznych.
  • Bisabolol – ma działanie przeciwzapalne, antybakteryjne, regeneracyjne, łagodzące. Likwiduje świąd, jak również uczucie ściągnięcia, efektywnie odżywia.
  • Betaina – aminokwas kojący podrażnienia. Szybko regeneruje, nawilża, ponadto uelastycznia skórę.
  • Kwas salicylowy – dobrze złuszcza martwy naskórek i oczyszcza pory. Działa silnie przeciwzapalnie, przeciwgrzybiczo i antybakteryjnie.

Gotowym rozwiązaniem na problemy łuszczycowe jest zestaw Psorisel, bogaty w powyższe oraz inne, równie cenne substancje.

Profesjonalne kosmetyki na łuszczycę z firmy Psorisel od Verdelove

Profesjonalne kosmetyki na łuszczycę z firmy Psorisel od Verdelove

Wybierz kosmetyki na łuszczycę Psorisel ze specjalnie dobranymi składnikami, by skutecznie walczyć z problemem. Dzięki nim uda Ci się przywrócić skórze dobrą kondycję i pozbyć się uciążliwych objawów choroby.

  • Szampon na łuszczycę Psorisel – zawiera np. dziegieć brzozowy oraz betainę, szybko oraz efektywnie oczyszcza skórę głowy, do tego redukuje świąd, jak również nadmierne łuszczenie skóry.
  • Emulsja na noc Psorisel – ma w sobie pirokton olaminy oraz ichtiol, wiec szybko regeneruje, działa też antyhistaminowo.
  • Płyn do skóry głowy Psorisel – bogaty w kwasy i argininę, a także oleje roślinne skutecznie złuszcza martwy naskórek oraz redukuje łuski.

Preparaty na łuszczycę od Verdelove mitygują objawy dermatozy.

Kosmetyki do skóry z łuszczycę kupisz na: https://verdelove.pl/kategoria-produktu/problemy-skorne/luszczyca/

Kosmetyki do skóry z łuszczycę

Marka Verdelove – dowiedz się więcej!

Chętnie współpracujący z dermatologami polski producent kosmetyków do pielęgnacji skóry z najróżniejszymi problemami. Te produkty są bezpieczne, a zarazem skuteczne. Marka Verdelove skład preparatów opiera zawsze o naturalne oraz sprawdzone składniki aktywne. Dlatego właśnie można je stosować w pielęgnacji skóry osób skłonnych do podrażnień i alergii. Dokonaj zakupów na stronie internetowej verdelove.pl.

Kosmetyki i dermokosmetyki VERDELOVE są dostępne również na stronie MEDIAEXPERT.

Kosmetyki i dermokosmetyki VERDELOVE