Fot. Pixabay

Agencja Rozwoju Pomorza SA poszukuje pracownika do Lokalnego Punktu Informacyjnego w Słupsku na stanowisko specjalista ds. Funduszy Europejskich.

Zakres obowiązków:

  • świadczenie usług informacyjnych w tematyce Funduszy Europejskich;
  • organizacja i prowadzenie spotkań informacyjnych i szkoleń z zakresu Funduszy Europejskich
  • zbieranie oraz bieżące aktualizowanie informacji na temat dostępnych programów UE

Wymagania:

1) doświadczenie: minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w realizowaniu projektów finansowanych z Funduszy Europejskich lub w udzielaniu informacji o Funduszach Europejskich

Preferowani będą kandydaci posiadający przynajmniej 4-letnie doświadczenie zawodowe w w/w zakresie.

2) wykształcenie

  • wyższe
  • preferowane: nauki ekonomiczne, europeistyka lub pokrewne specjalizacje

3) kompetencje

  • wiedza z zakresu Funduszy Europejskich
  • umiejętności: organizacyjne i analityczne, praca w zespole, bardzo dobra komunikatywność;
  • obsługa komputera i oprogramowania biurowego,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Korzyści z pracy:

  • zdobycie doświadczenia w uznanej pomorskiej firmie
  • współpraca z doświadczonym zespołem
  • uczestnictwo w szkoleniach dotyczących Funduszy Europejskich
  • prywatna opieka medyczna i dofinansowanie do karty Multisport

Forma zatrudnienia:

  • umowa o pracę

Rekrutacja:

Zastrzega się, że kontakt telefoniczny zostanie nawiązany tylko z wybranymi kandydatami.