Park Rozrywki Hossoland rośnie z dnia na dzień

Budowa Tematycznego Parku Rozrywki Hossoland nabiera tempa i już teraz można zauważyć spore postępy. Warunki pogodowe umożliwiają ekipie budowlanej realizowanie prac zgodnie z założonym harmonogramem. Park rozrywki zlokalizowany w Brojcach k. Gryfic ma zostać otwarty wiosną 2024.

Ogromne zainteresowanie

Pierwszy park rozrywki na Pomorzu Zachodnim wzbudza zainteresowanie mieszkańców regionu. Już teraz w internecie znaleźć można komentarze osób deklarujących odwiedziny w parku Hossoland zaraz po jego otwarciu.

Ludzie mieszkający na terenie północno-zachodniej Polski od lat czekają, aż taki obiekt powstanie w ich sąsiedztwie – mówi Karen Hovsepyan, wiceprezes Grupy Hosso.

Zapewniam, że w Hossoland znajdą zabawę na światowym poziomie! – dodaje.

Niezapomniane wrażenia

Turyści odwiedzający Hossoland będą mieli w czym wybierać. W parku znajdzie się 50 atrakcji dla każdego, zarówno dla miłośników mocnych wrażeń, jak i dla rodzin z dziećmi. Do dyspozycji gości będą ekstremalne rollercoastery, karuzele, pokazy magii, place zabaw i inne emocjonujące atrakcje. Początkowo Hossoland składać się będzie z czterech baśniowych krain tematycznych: Krainy Wikingów, Smoczej Doliny Kopalni, Miasta Syrenki i Baltambryi.

Wszystko idzie zgodnie z planem

Zarówno dzięki sprzyjającej pogodzie, jak i ciężkiej pracy całego zespołu budowlanego, na terenie inwestycji prace idą zgodnie z założonym harmonogramem. Obecnie trwają prace konstrukcyjne i instalacyjne. Wznoszone są ściany budynków, które będą bazą dla atrakcji parku. W trakcie budowy jest najwyższy budynek, jaki znajdzie się w Hossoland, czyli klimatyczna latarnia morska. Powstają także konstrukcje stalowe pod skalne aranżacje, które będą dodawały niepowtarzalnego klimatu parku.

Hossoland w liczbach

40 hektarów, 75 budynków, 6000 miejsc parkingowych oczekujących na turystów i ponad 300 miejsc pracy. Tak przedstawia się Tematyczny Park Rozrywki Hossoland w liczbach. Dodatkowo kolejne kilkaset osób znajdzie pracę w firmach współpracujących. To robi wrażenie. – Hossoland to inwestycja z myślą o ludziach – mówi Hrayr Hovsepyan, prezes Grupy Hosso. – Pracujemy ze specjalistami, którzy zdobywali przez lata doświadczenie przy budowach największych parków rozrywki na świecie. Nasz Hossoland będzie z pewnością największą atrakcją rozrywkową w regionie – dodaje.

https://www.facebook.com/Hossoland

https://www.instagram.com/

https://www.youtube.com/@hossoland

Hossoland  (1)

Hossoland  (2)

Hossoland  (2)

Hossoland  (3.1)

Hossoland  (3)

Hossoland  (4)

Hossoland  (5)