Zatrzymania w Ustce po znalezieniu ciała mężczyzny w lesie trwa śledztwo

W lesie na terenie gminy Ustka odnaleziono ciało mężczyzny. Policja szybko podjęła działania, które doprowadziły do zatrzymania dwóch osób podejrzanych o udział w tej tragedii. Sprawa jest prowadzona pod nadzorem prokuratury i budzi wiele pytań wśród mieszkańców regionu.
- Akcja policji w Ustce po znalezieniu ciała mężczyzny w lesie
- Zatrzymania w Ustce policja prowadzi intensywne śledztwo
Akcja policji w Ustce po znalezieniu ciała mężczyzny w lesie
W minioną niedzielę, w godzinach nocnych, myśliwi natknęli się na ciało 42-letniego mężczyzny ukryte w leśnym obszarze gminy Ustka. Na miejsce natychmiast skierowano policyjne patrole oraz specjalistów kryminalistyki, którzy rozpoczęli szczegółowe czynności śledcze. Funkcjonariusze zabezpieczyli dowody i wykonali dokumentację fotograficzną, a zebrany materiał trafił do dalszych badań laboratoryjnych.
W działaniach uczestniczyli również funkcjonariusze Oddziałów Prewencji Policji z Gdańska, przewodnik z psem służbowym oraz kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku i Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Ich szybka i skoordynowana praca pozwoliła na sprawne zebranie informacji niezbędnych do rozwikłania zagadki tego zdarzenia.
Zatrzymania w Ustce policja prowadzi intensywne śledztwo
Już kilka godzin po odkryciu zwłok, kryminalni weszli do jednego z mieszkań w Ustce, gdzie zatrzymali 30-letniego mężczyznę oraz 42-letnią kobietę. Obie osoby są obecnie przesłuchiwane przez funkcjonariuszy pod nadzorem prokuratora. Śledczy prowadzą postępowanie w kierunku zabójstwa, starając się ustalić wszystkie okoliczności tej tragicznej sprawy.
Mieszkańcy gminy Ustka obserwują rozwój wydarzeń z niepokojem, licząc na szybkie wyjaśnienie przyczyn śmierci i zapewnienie bezpieczeństwa w okolicy. Policja apeluje o spokój i zapewnia, że dokładnie wyjaśni tę sprawę.
Na podst. Policja Słupsk
Ostatnie Artykuły

Baltica 2 wchodzi do rozmów z mieszkańcami. W Ustce padną szczegóły

Ustecka plaża walczy o rodzinny tytuł. O wszystkim zdecydują internauci

BGSW szuka wykonawców do performansu. Liczy się ciało i angielski

W Słupsku rusza tydzień o pieczy zastępczej. W centrum są dzieci i rodziny

Mobilny bus stanął w gminie. Badania kości przyciągnęły tłum

„Mickiewicz” znów wśród najlepszych. Słupskie liceum ze srebrnym wyróżnieniem

Damnica stawia na własną energię. Samorząd szuka oszczędności

W Słupsku ruszyło głosowanie do rady pożytku. Do wyboru 12 kandydatur

Kwiaty, drzewa i pokaz psów. Targi znów przyciągną do Słupska

Strażacy z gminy staną do rywalizacji. Stadion w Kępicach przyciągnie kibiców

W Kępicach ruszą kontrole przy domach. Sprawdzą śmieci i piece

O.S.T.R. i Małpa zagrają w Kobylnicy. Rusza rapowy plener z wolnym wstępem

Młodzi muzycy wyjdą na scenę. CKiP pokaże ich postępy

Badania kości przy bibliotece. Mieszkańcy korzystają z mobilnej diagnostyki
Przydatne dane teleadresowe
- Stacja Pogotowia Ratunkowego w Słupsku - kontakt, transport medyczny, zespoły ratownictwa
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Słupsku - kontakt, godziny, zgłoszenia
- Oddział Celny w Słupsku - kontakt, adres i korespondencja
- Wodociągi Słupsk - kontakt, godziny, awarie i e-BOK
- Teatr Lalki „Tęcza” w Słupsku - kontakt, bilety, repertuar i dojazd
- Ośrodek Szkolenia PSP w Słupsku - szkolenia i doskonalenie zawodowe strażaków
