Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku poszukują sprawców kradzieży samochodu, do której doszło pomiędzy 10, a 11 lipca br. w Słupsku przy ul. Orkana. W toku prowadzonych czynności funkcjonariusze odzyskali utracony pojazd i ustalili wizerunki osób, które mają związek z tą sprawą.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży volkswagena, do której doszło pomiędzy godziną 20:00 w dniu 10 lipca 2022 r., a 9:30 w dniu 11 lipca 2022 r. w Słupsku przy ul. Orkana. W toku wykonanych czynności służbowych odzyskano utracony pojazd i ustalono wizerunki sprawców przedmiotowego zdarzenia.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców lub ich miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Słupsku. Informacje można przekazać osobiście zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu 47 74 20 545. Ze swojej strony policjanci zapewniają anonimowość oraz to, że każda przekazana informacja zostanie sprawdzona.